• Informacje na temat:

  księżna diana i harry

Artykuły na temat: księżna diana i harry
 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  ..., działalności charytatywnej czy nieprawdopodobnej miłości, którą darzyła synów. W dokumencie ITV i HBO "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy" 35-letni książę William i 32-letni książę Harry pierwszy(...) wspólną rozmową. Diana dzwoniła do nich z Paryża, wieczorem przed śmiercią. William i Harry wspominają, że wówczas "desperacko rzucili się", aby odłożyć telefon i wrócić do grania ze swoimi kuzynami...

 • Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.

 • Księżna Meghan i książę Harry wyprowadzają się z Wielkiej Brytanii? Zaskakujące doniesienia

  Wszystko wskazuje na to, że księżna Meghan i książę Harry planują wraz z synkiem Archiem już za parę miesięcy wyprawę do Afryki. Mówi się, że książęca para pozostanie tam na dłużej.

 • Koncert dla księżnej Diany?

  Książęta William i Harry planują w 2007 roku zorganizować koncert z okazji 10. rocznicy śmierci księżny Diany. Występ miałby odbyć się 1 lipca, na odnowionym stadionie Wembley.

 • Księżna Diana zmarła 18 lat temu! Książę Harry uczcił pamięć swojej mamy!

  ...18 lat temu, w tragicznym wypadku, zginęła księżna Diana (†36 l.).

 • Najwierniejsi fani tragicznie zmarłej księżnej Diany składali w środę, 31 sierpnia, w Londynie kwiaty przed pałacem Kensington, aby upamiętnić ósmą rocznicę jej śmierci. Lady Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu.

 • "W garniturach": Księżna Meghan urodziła! Znamy płeć dziecka

  Książę Harry i księżna Meghan Markle, była aktorka znana z serialu "W garniturach", zostali rodzicami. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w poniedziałek rano.

 • Koncert dla księżny Diany oficjalnie

  W 2007 roku odbędzie się koncert poświęcony tragicznie zmarłej księżnie Dianie - to już oficjalna informacja, którą zaanonsowali jej synowie William i Harry. Przedsięwzięcie, w którym udział wezmą gwiazdy światowego formatu, będzie miało miejsce 1 lipca na londyńskim Wembley.

 • A miało być tak pięknie! Meghan w potrzasku jak Diana?

  Plotki o "okrutnej żonie księcia Harry'ego to sygnał, że w życiu księżnej Sussex nie dzieje się najlepiej...

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

Dyskusje na temat: księżna diana i harry
 • Re: ​Księżna Meghan na niepublikowanych wcześniej zdjęciach!

  Harry jest synem koniuszego , ogrodnika albo pałacowego gwardzisty. Nie dlatego że Diana była wcieleniem Messaliny tylko że przejrzała w końcu gierki Karola i Kamilli i tylko w ten sposób mogła Karolowi dokuczyć. Rodzinka oczywiście szybko poznała pochodzenie Harrego i dawała mu od dziecka popalić. Gdy Harry dorósł postanowił rodzince odpłacić. Tu jakiś skandalik tam skandal aż w końcu familia za