• Informacje na temat:

  księżna diana i narkotyki

Artykuły na temat: księżna diana i narkotyki
 • Szokujące doniesienia o kochanku księżnej Diany

  ...czas później dzieci wróciły do ojca, księżna została sama z Dodim i spędzili miłe chwile na jachcie. Po urlopie wystosowała do niego krótki list. "Kochany Dodi, Bóg jeden wie, jak bardzo chciałabym Ci(...), że kochanek księżnej Diany w latach 80. mógł dostarczać tam narkotyki! "Dodi kochał metakwalon, dobrej jakości kokę i gorące kobiety, zawsze miał tego wszystkiego pod dostatkiem" - czytamy.  Później...

 • Mette-Marit Tjessem: Żona następny tronu umiera? Na tę chorobę nie ma lekarstwa

  Kiedy Mette-Marit Tjessem poznała następcę tronu, była Kopciuszkiem, skromną kelnerką po kilku związkach z nieślubnym pięcioletnim synkiem, którego ojciec wylądował w więzieniu za narkotyki. Mimo to(...) nie był obcy nawet jej samej. Książęcej parze urodziło się dwoje dzieci. Początkowo mieszkali bardzo skromnie w apartamencie w Oslo. Mette-Marit przypominała trochę z urody Dianę i jako "ludowa księżna...

 • Książę Karol i cała rodzina królewska wstrząśnięci śmiercią Tary. To ogromny cios!

  ...królewską urlopy i święta. Gdy w 1997 roku w wypadku zginęła księżna Diana, Tara otoczyła opieką Williama i Harry’ego. Bardzo się wtedy zżyli. W 2005 roku książę Karol zaprosił chrześnicę na swój ślub...

 • Księżna Diana pod obstrzałem

  Diana, księżniczka Walii, zażywała kokainę i martwiła się, że może ją ona zabić - pisze w środowym wydaniu brytyjski dziennik "The Daily Mail".

 • Elton John, słynny brytyjski muzyk i wokalista, zapowiedział podczas swego koncertu, w który odbył się w piątek, 20 października, w sali Madison Square Garden w Nowym Jorku, że zamierza w przyszłym roku przejść na muzyczną emeryturę. "Jeszcze jeden album i po wszystkim, kończę z tym" - powiedział legendarny artysta.

 • Konwencjonalne romansidło?

  "Romeo i Julia" w horrorowo-harlequinowej wersji? Wczoraj na nasze ekrany trafił hit dla nastolatków "Zmierzch". Ale to nie jedyna premiera tygodnia.

 • Mick Jagger: Nieposkromiony symbol epoki

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment obfitującej w pikantne szczegóły biografii Micka Jaggera, legendarnego wokalisty The Rolling Stones!

 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.