• Informacje na temat:

  księżna diana plotki

Artykuły na temat: księżna diana plotki
 • A miało być tak pięknie! Meghan w potrzasku jak Diana?

  Plotki o "okrutnej żonie księcia Harry'ego to sygnał, że w życiu księżnej Sussex nie dzieje się najlepiej...

 • Beyonce Knowles jak księżna Diana?

  Beyonce Knowles wyśmiała plotki , jakoby podczas ślubu z raperem Jay'em-Z miała założyć suknię wzorowaną na jednej z kreacji zmarłej księżny Diany.

 • Słyszał ostatnią rozmowę księżnej Diany z matką. Padły wstrząsające słowa!

  Księżna Diana (†36 l.) nie miała lekko. Trudno jej było znaleźć wsparcie nawet u najbliższych osób. Zawiodła ją matka, która w niewybrednych słowach podsumowała relacje córki z mężczyznami. To, co usłyszała od niej Diana, jest szokujące i musiało być ogromnym ciosem.

 • Romans księżnej Diany i Roberta Palmera jednak prawdziwy?

  Wokalistka Elkie Brooks, która współpracowała z Robertem Palmerem przy projekcie Vinegar Joe, stwierdziła, że domniemany romans Palmera z księżną Dianą wcale nie jest plotką.

 • Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się! Wstrząsające doniesienia!

  Księżna Camilla (71 l.) jest wielką miłością księcia Karola (70 l.) od wielu lat. To z nią zdradzał swoją pierwszą żonę, tragicznie zmarłą księżną Dianę (†36 l.), by w końcu ją poślubić. Jednak najnowsze doniesienia brytyjskich mediów wprawiają w osłupienie fanów rodziny królewskiej!

 • Rola życia Keiry Knightley

  Keira Knightley staje przed wielką szansą. Rola, którą jej właśnie oferują, ma szanse uciszyć wszystkie złośliwe plotki na jej temat.

 • W tym roku minie 20 lat od tragicznej śmierci księżnej. Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu. Miała zaledwie 36 lat. Księżna nieustannie była na celowniku mediów i paparazzich. Gazety wielokrotnie rozpisywały się na temat jej romansów. Jednym z kochanków Diany był James Hewitt. Płomienny romans połączył ich w latach 80. i trwał około pięciu lat. Diana na dwa...

 • Film o romansie Diany "zupełnie nieprawdziwy"

  Dawny kochanek księżnej Walii Diany - dr Hasnat Khan - uznał hollywoodzki film na temat jego romansu z nią za "zupełnie fałszywy" i przewiduje, że będzie klapą. Khan i Diana byli parą przez dwa lata po rozpadzie związku księżnej z następcą tronu Karolem.

 • Książę Karol i księżna Camilla ukrywali ten sekret przez lata?! Mają wspólne dziecko?!

  ...długo wypominały Parker Bowles zniszczenie pierwszego małżeństwa Karola, a teraz z kolei pojawiły się plotki, że Camilla i Karol... mają się rozstać. Księżna i książę już od dłuższego czasu nie(...) mroczny sekret Camilla i Karol musieliby skrywać wiele lat. Niedawno "Radar Online" podał, że małżonkowie mają syna, który obecnie mieszka w Australii. W rozmowie z portalem mężczyzna wyznał, że Diana...

 • Zaśpiewała bez majtek?

  1 lipca na stadionie Wembley w Londynie odbył się szeroko komentowany charytatywny koncert ku czci nieżyjącej od 10 lat księżnej Diany. Według niektórych uczestników występu, Natasha Bedingfield zaprezentowała na nim nie tylko umiejętności wokalne...