• Informacje na temat:

  księżna ferguson

Artykuły na temat: księżna ferguson
 • Księżna Yorku tonie w długach!

  Księżna Yorku, Sarah Ferguson (56 l.), znów ma kłopoty finansowe!

 • Odbył się pogrzeb Peaches Geldof

  Supermodelka Kate Moss, były basista Rolling Stonesów Bill Wyman oraz księżna Yorku Sarah Ferguson to niektórzy z celebrytów, którzy w poniedziałek, 21 kwietnia, wzięli udział w pogrzebie Peaches Geldof.

 • Książę Andrzej i Sarah Ferguson znów razem? Prawdziwa sensacja na brytyjskim dworze!

  Przyjaciele byłej książęcej pary twierdzą, że eksmałżonkowie - książę Andrzej (58 l.) i Sarah Ferguson (59 l.) - chcą do siebie wrócić. Takie doniesienia to prawdziwa sensacja! Czyżby szykował się kolejny ślub na brytyjskim dworze?

 • Biografia Roda Stewarta

  Billy Gaff, były menedżer Roda Stewarta, planuje napisanie biografii szkockiego wokalisty. Wspomoże go w tym słynny Chris Hutchins, który ma na koncie książki o Athinie Onasis i Księżnej Yorku Sarah Ferguson.

 • Księżna Kate naraziła się rodzinie królewskiej! Nie przemyślała tego

  Księżna Kate (36 l.) jest powszechnie lubiana i ceniona, jednak są osoby w rodzinie królewskiej, które za nią nie przepadają. Kate musi zmagać się z ich niechęcią i złośliwościami.

 • Zobacz klip wokalistki Black Eyed Peas!

  Już 18 września do sklepów trafi debiutancki solowy album znanej z The Black Eyed Peas wokalistki Fergie zatytułowany "The Dutchess". Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać promujący płytę klip do piosenki "London Bridge" .

 • Kontrowersje wokół ślubu księżniczki Eugenii! Trudno było to przewidzieć!

  ...tiarę, którą 32 lata temu w dniu ślubu z księciem Andrzejem miała jej mama Sara Ferguson. Do kasztanowych włosów Eugenii i zielonych oczu najlepiej komponowały się szmaragdy, dlatego księżniczka, za...

 • Elton John: Ponad milion dolarów na rzecz walki z AIDS

  Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, zebrał podczas charytatywnego przyjęcia dla sławnych osobistości, zorganizowanego w czwartek, 5 lipca, w jego posiadłości w angielskim Windsorze, imponującą kwotę 1.3 miliona dolarów! Pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z AIDS. Gospodarza najbardziej ucieszył anonimowy datek na kwotę 300 tys. dolarów.

 • Spisek przeciwko Kate

  Williama. Jak można się domyślać, nowa sytuacja jest jej bardzo nie w smak. Młoda księżna robi dobrą minę do złej gry, ale tak naprawdę czuje się upokorzona. Do tej pory wydawało się, że za tą(...), którym zależy na tym, by Kate nie grzała się zanadto w blasku fleszy. To córki księcia Andrzeja i Sarah Ferguson - Beatrice i Eugenie - które są bardzo zazdrosne o popularność Kate i podobno uprosiły...

 • Najgorzej ubrane sławy

  Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław autorstwa amerykańskiego krytyka mody Mr Blackwella.

Zdjęcia na temat: księżna ferguson
Dyskusje na temat: księżna ferguson
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  . Sherilyn Fenn (3.14) – Ginger: dziewczyna Chandlera, która ma drewnianą protezę nogi. Sarah Ferguson (4.23) – ona sama: Księżna Yorku, którą Joey spotyka w Londynie. Soleil Moon Frye (5.15) – Katie: dzi