• Informacje na temat:

  księżna ferguson

Artykuły na temat: księżna ferguson
 • Księżna Yorku tonie w długach!

  Księżna Yorku, Sarah Ferguson (56 l.), znów ma kłopoty finansowe!

 • Odbył się pogrzeb Peaches Geldof

  Supermodelka Kate Moss, były basista Rolling Stonesów Bill Wyman oraz księżna Yorku Sarah Ferguson to niektórzy z celebrytów, którzy w poniedziałek, 21 kwietnia, wzięli udział w pogrzebie Peaches Geldof.

 • Księżna Kate naraziła się rodzinie królewskiej! Nie przemyślała tego

  Księżna Kate (36 l.) jest powszechnie lubiana i ceniona, jednak są osoby w rodzinie królewskiej, które za nią nie przepadają. Kate musi zmagać się z ich niechęcią i złośliwościami.

 • Biografia Roda Stewarta

  Billy Gaff, były menedżer Roda Stewarta, planuje napisanie biografii szkockiego wokalisty. Wspomoże go w tym słynny Chris Hutchins, który ma na koncie książki o Athinie Onasis i Księżnej Yorku Sarah Ferguson.

 • Spisek przeciwko Kate

  Williama. Jak można się domyślać, nowa sytuacja jest jej bardzo nie w smak. Młoda księżna robi dobrą minę do złej gry, ale tak naprawdę czuje się upokorzona. Do tej pory wydawało się, że za tą(...), którym zależy na tym, by Kate nie grzała się zanadto w blasku fleszy. To córki księcia Andrzeja i Sarah Ferguson - Beatrice i Eugenie - które są bardzo zazdrosne o popularność Kate i podobno uprosiły...

 • Zobacz klip wokalistki Black Eyed Peas!

  Już 18 września do sklepów trafi debiutancki solowy album znanej z The Black Eyed Peas wokalistki Fergie zatytułowany "The Dutchess". Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać promujący płytę klip do piosenki "London Bridge" .

 • Kate upokorzona przez królową

  Podobno księżna Kate (30 l.) już cieszyła się, że zaskarbiła sobie sympatię Elżbiety II. A tu taki policzek!

 • Elton John: Ponad milion dolarów na rzecz walki z AIDS

  Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, zebrał podczas charytatywnego przyjęcia dla sławnych osobistości, zorganizowanego w czwartek, 5 lipca, w jego posiadłości w angielskim Windsorze, imponującą kwotę 1.3 miliona dolarów! Pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z AIDS. Gospodarza najbardziej ucieszył anonimowy datek na kwotę 300 tys. dolarów.

 • Grzybowa szyła dla księżnej

  Mało kto wie, że aktorka, przed laty - żeby zarobić na mieszkanie w Warszawie - zatrudniła się w renomowanej pracowni krawieckiej w Londynie. Szyła suknie dla księżnej Sary Ferguson i bogatych Arabek(...) w Londynie, by zarobić na zakup mieszkania w Warszawie, zatrudniłam się w renomowanej pracowni krawieckiej. Szyliśmy kreacje dla księżnej Sary Ferguson i bogato zdobione suknie ślubne dla bogatych Arabek...

 • Najgorzej ubrane sławy

  Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław autorstwa amerykańskiego krytyka mody Mr Blackwella.

Zdjęcia na temat: księżna ferguson
Wideo na temat: księżna ferguson
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

Dyskusje na temat: księżna ferguson
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  . Sherilyn Fenn (3.14) – Ginger: dziewczyna Chandlera, która ma drewnianą protezę nogi. Sarah Ferguson (4.23) – ona sama: Księżna Yorku, którą Joey spotyka w Londynie. Soleil Moon Frye (5.15) – Katie: dzi