• Informacje na temat:

  księżna jest w ciąży

Artykuły na temat: księżna jest w ciąży
 • Księżna Kate jednak jest w trzeciej ciąży?

  Co rusz w mediach pojawiają się wieści o rzekomej trzeciej ciąży księżnej Kate (35 l.). Do tej pory te doniesienia nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Tym razem będzie inaczej?

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • Księżna Meghan jest w ciąży! To już oficjalne!

  A jednak to już pewne! Meghan (37 l.) i Harry (34 l.) zostaną rodzicami! Oficjalnie potwierdzono, że księżna Sussex jest w ciąży. Kiedy na świat przyjdzie "royal baby"?

 • George Michael i kontrowersyjny portret Diany

  George Michael stał się właścicielem kontrowersyjnego obrazu przedstawiającego księżną Walii Dianę, z którą wokalista się przyjaźnił. Portret przestawia zmarłą stojącą przed trzema napisami: "Murdered?" ("Zamordowana?"), "Pregnant?" ("Ciężarna?") i "Embalmed?" ("Zabalsamowana?").

 • Księżna Kate w czwartej ciąży?!

  ...doniesień tabloidu "Star Magazine" Kate znów jest w ciąży! Gazeta powołuje się na zaufanego informatora z Pałacu Buckingham, który rzekomo zdradził, iż było to spore zaskoczenie dla Kate i Williama(...) na wadze. Myślicie, że coś jest na rzeczy i nie tylko Meghan, ale i Kate czeka za kilka miesięcy poród? Nam jednak jakoś trudno w to uwierzyć... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

 • Księżna Kate i księżna Meghan są w ciąży?! Sensacyjne doniesienia magazynu!

  Księżna Kate (36 l.) i księżna Meghan (36 l.)... są w ciąży?! Tak twierdzi jeden z zagranicznych magazynów. Ponoć panie mają urodzić w mniej więcej podobnym terminie. "Mogą rodzić nawet w ten sam dzień" - opowiada informator.

 • "Trędowata": Uwaga, mezalians!

  We wtorek, 29 listopada, minęło 35 lat od premiery największego polskiego melodramatu - ekranizacji "Trędowatej" Heleny Mniszkówny w reżyserii Jerzego Hoffmana.

 • Księżna Kate naprawdę jest w czwartej ciąży?! Najnowsze zdjęcia mówią wszystko

  Kate (36 l.) jest mamą trojga pociech. Ostatnie dziecko urodziła niedawno, zaledwie kilka miesięcy temu. Czy teraz znów jest w ciąży? Taka wieść obiegła świat. Ale czy jest w niej choć odrobina prawdy? Najnowsze zdjęcia księżnej rozwiewają wątpliwości!

 • Księżna Kate dopiero co urodziła, a... znów jest w ciąży?! Sensacyjne doniesienia mediów

  W zagranicznych mediach aż huczy! Jak podaje jeden z magazynów, księżna Kate (36 l.)... znowu jest w ciąży! Wieści te brzmią nieprawdopodobnie, ale informator nie ma wątpliwości. Rodzinka królewska niebawem znów się powiększy.

Wideo na temat: księżna jest w ciąży
 • Księżna Kate gra w hokeja na wysokich obcasach

  Czy wtedy już wiedziała, że jest w ciąży?

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

Dyskusje na temat: księżna jest w ciąży