• Informacje na temat:

  księżna kate i harry

Artykuły na temat: księżna kate i harry
 • Księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan tak będą wyglądać na starość?

  ...księżnej Kate (36 l.). A jak będzie wyglądał Harry (33 l.)? To możecie zobaczyć na fotografiach. Niektórych mogą one zszokować - wszak na co dzień widujemy rodzinę królewską w idealnej formie!

 • Księżna Kate otworzyła studio filmowe

  Księżna Kate wraz z księciem Williamem oficjalnie zainaugurowała w Leavesden (Hertfordshire na północ od Londynu) nowe studia filmowe Warner Brothers. W starych kręcono m.in. serię filmów o Harrym Potterze na podstawie książek J. K. Rowling.

 • Dlaczego księżna Meghan staje za księżną Kate? Tajemnica rozwiązana

  Podczas przeglądania zdjęć z obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety, wiele osób mogło zwrócić uwagę na fakt, że nowa księżna - Meghan (36 l.) - jest jakby w cieniu księżnej Kate (36 l.) i innych członków rodziny. Ustawiła się w drugim rzędzie. Niektórym może się wydawać, że to przez hierarchię. A jaka jest prawda?

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  Księżna Kate od chwili, gdy pojawiła się na królewskim dworze, wzbudza ogromne emocje. Jaki jest fenomen żony księcia Williama, dlaczego miliony kobiet na całym świecie utożsamia się z księżną Kate? Odpowiedź na to i inne pytania próbuje znaleźć Andrew Marr w książce "Prawdziwa królowa". Oto fragment...

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Księżna Kate i księżna Meghan są w ciąży?! Sensacyjne doniesienia magazynu!

  Księżna Kate (36 l.) i księżna Meghan (36 l.)... są w ciąży?! Tak twierdzi jeden z zagranicznych magazynów. Ponoć panie mają urodzić w mniej więcej podobnym terminie. "Mogą rodzić nawet w ten sam dzień" - opowiada informator.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Adele, księżna Kate, książę William i Harry oddali hołd zmarłym w wieżowcu Grenfell

  Rodzina królewska a także piosenkarka Adele pojawili się na nabożeństwie w katedrze św. Pawła ku czci ofiar pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie, który wybuchł 14 czerwca. Zginęło wówczas 71 osób, rannych zostało 74, wielu uznano za zaginionych. W pożarze ucierpiała polsko-angielska rodzina mieszkająca na 12. piętrze wieżowca. Ci, którzy przeżyli, nadal są pogrążeni w żałobie i zmagają się...

 • To zdjęcie przejdzie do historii! Książę William, księżna Kate i Harry wygłupiają się na fotce

  To zdjęcie zaskoczyło wszystkich! Książę William (33 l.), księżna Kate (34 l.) i książę Harry (31 l.) pokazali całkiem inne oblicze rodziny królewskiej!

Zdjęcia na temat: księżna kate i harry
 • Supersłodka stylizacja księżnej Kate
 • Supersłodka stylizacja księżnej Kate
Wideo na temat: księżna kate i harry
 • Meghan Markle z nominacją w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice

  Meghan Markle nominowana w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice. O głosy walczy z Blake Lively, Chadwickiem Bosemanem, Harrym Stylesem, Zendayą i grupą Migos. Jest pierwszą w historii osobą z rodziny królewskiej, która ma szansę na to wyróżnienie. Nie wiadomo czy pojawi się na gali rozdania. Księżna Sussex, podobnie jak Kate Middleton, doceniana jest za swój styl. Wybierane przez nią kreacje