• Informacje na temat:

  księżna kate i harry

Artykuły na temat: księżna kate i harry
 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  Księżna Kate od chwili, gdy pojawiła się na królewskim dworze, wzbudza ogromne emocje. Jaki jest fenomen żony księcia Williama, dlaczego miliony kobiet na całym świecie utożsamia się z księżną Kate? Odpowiedź na to i inne pytania próbuje znaleźć Andrew Marr w książce "Prawdziwa królowa". Oto fragment...

 • Księżna Kate otworzyła studio filmowe

  Księżna Kate wraz z księciem Williamem oficjalnie zainaugurowała w Leavesden (Hertfordshire na północ od Londynu) nowe studia filmowe Warner Brothers. W starych kręcono m.in. serię filmów o Harrym Potterze na podstawie książek J. K. Rowling.

 • Adele, księżna Kate, książę William i Harry oddali hołd zmarłym w wieżowcu Grenfell

  Rodzina królewska a także piosenkarka Adele pojawili się na nabożeństwie w katedrze św. Pawła ku czci ofiar pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie, który wybuchł 14 czerwca. Zginęło wówczas 71 osób, rannych zostało 74, wielu uznano za zaginionych. W pożarze ucierpiała polsko-angielska rodzina mieszkająca na 12. piętrze wieżowca. Ci, którzy przeżyli, nadal są pogrążeni w żałobie i zmagają się...

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • To zdjęcie przejdzie do historii! Książę William, księżna Kate i Harry wygłupiają się na fotce

  To zdjęcie zaskoczyło wszystkich! Książę William (33 l.), księżna Kate (34 l.) i książę Harry (31 l.) pokazali całkiem inne oblicze rodziny królewskiej!

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Informacja została oficjalnie potwierdzona!

  Wielka radość na królewskim dworze. Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) spodziewają się kolejnego potomka!

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Księżna Kate jest zmuszona polubić Meghan Markle! Powód jest zaskakujący!

  Księżna Kate (35 l.) to niekwestionowana ulubienica mieszkańców Wielkiej Brytanii. Za chwilę w rodzinie może pojawić się dla niej poważna konkurencja, w postaci Meghan Markle (36 l.). Czy panie się zaprzyjaźnią?

 • Meghan Markle i siostra księżnej Kate są jak dwie krople wody!

  Kiedy Pippa Middleton (34 l.), a obecnie Matthews pojawiła się w 2011 roku na ślubie swojej starszej siostry księżnej Kate (35 l.), była na ustach całej Wielkiej Brytanii. Poddani zakochali się w niej nie bez powodu, a teraz po pojawieniu się u boku księcia Harrego Meghan Markle (36 l.), można dostrzec zaskakujące podobieństwo między paniami.

Zdjęcia na temat: księżna kate i harry
 • Supersłodka stylizacja księżnej Kate
 • Supersłodka stylizacja księżnej Kate