• Informacje na temat:

  księżna kate i jej pies

Artykuły na temat: księżna kate i jej pies
 • Matka księżnej Kate przerwała milczenie! Wyjawia sekrety córki!

  Do tej pory rodzice księżnej Kate (36 l.), Carol Middleton (63 l.) i Michael Middleton (69 l.), nie byli zbyt rozmowni. Teraz jednak światło dzienne ujrzało kilka ciekawych szczegółów, które wyjawiła mama księżnej!

 • Księżna Kate wspiera Meghan po aferze z jej ojcem! Nie jest łatwo!

  Meghan Markle (36 l.) musiało być przykro po ostatnich słowach jej ojca, Thomasa Markle. W trudnej dla niej sytuacji wspiera ją… sama księżna Kate (36 l.)!

 • Brat Kate Middleton zdradził, jak czuje się księżna

  Brat Kate Middleton (32 l.), James (27 l.), udzielił wywiadu, w którym skomentował stan zdrowia swojej siostry.

 • Księżna Kate z dzieckiem. Krytycy: To obrzydliwe!

  Cała Wielka Brytania w napięciu oczekuje narodzin następcy tronu. Tymczasem artysta Kaya Mar już namalował księżną Kate jako matkę.

 • Meghan Markle chce mieć mamę blisko siebie! Pomoże jej przy dziecku?

  ...monarchini jej wnuki są "dobrem korony" i muszą być chronione specjalnymi zasadami. Dzieci Kate i Williama również nie zostają z rodzicami księżnej same. *** Zobacz więcej materiałów wideo: (...)"Jesteśmy gotowi. Nie możemy się doczekać, aż dołączymy do klubu rodziców!" - powiedziała księżna Meghan Eddiemu Woo, dwa dni po tym jak rzecznik Pałacu Kensington powiadomił, że wiosną przyszłego...

 • Książę William: Mój syn jest za bardzo rozpieszczony

  ...przyszedł na świat. Tymczasem brytyjski książę, trzeci w kolejce kandydat do tronu, już skończył 3 lata! Rodzice, księżna Kate i książę William, przygotowali dla niego z tej okazji skromne przyjęcie(...): "Na pewno dostał za dużo. Jest za bardzo rozpieszczony" - skwitował. Rodzina Windsorów, by uczcić trzecie urodziny księcia George’a, zdecydowała się opublikować cztery nowe zdjęcia malucha. Zwykle...

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.