• Informacje na temat:

  księżna kate skandal

Artykuły na temat: księżna kate skandal
 • Księżna Kate i książę William przygotowują się do celebrowania rocznicy ślubu

  ...29 kwietnia minie sześć lat odkąd książę William (34 l.) i Kate Middleton (35 l.) zostali małżeństwem. Jaki jest bilans tej arystokratycznej i medialnej miłości?

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Skandal na Wyspach! Księżna Kate nie nosi bielizny!?

  Zdjęcie opublikowane przez jeden z niemieckich tabloidów wywołało prawdziwa burzę! Czy to możliwe, że księżna Kate (32 l.) nie lubi chodzić w majtkach?

 • Nie wierzy w bajki

  Klnie jak szewc, nosi trampki do sukni wieczorowej, ale w ankietach popularnością ustępuje tylko księżnej Kate.

 • Skandal z księżną Kate w tle. Dziennikarze oszukali personel szpitala!

  Prezenterzy jednej ze stacji radiowych, podając się za członków rodziny królewskiej, zadzwonili do szpitala, w którym leży księżna Kate, i wyciągnęli informacje o jej stanie zdrowia. Dwór jest oburzony...

 • Najbardziej wiarygodna gwiazda

  Wydawało się, że celebryci nie wzbudzają zaufania. Ale nie Betty White. 89-letnia ikona amerykańskiej telewizji została okrzyknięta nie tylko najpopularniejszą i najbardziej godną zaufania aktorką Ameryki, ale także najbardziej pożądaną gwiazdą reklam.

 • Skandal na brytyjskim dworze! "Byłam niewolnicą seksualną i prezentem dla księcia Andrzeja!"

  Fachowcy zajmujący się dbaniem o wizerunek brytyjskiej monarchii wkładają dużo wysiłku, aby cała uwaga mediów była skupiona wyłącznie na księciu Williamie i księżnej Kate oraz ich wspaniałej rodzinie(...) Ferguson, o którego szalonym imprezowym życiu krążą legendy. Teraz jednak stał się on autorem prawdziwego skandalu, którego chyba nie uda się tak łatwo zatuszować! Niejaka Virginia Roberts wyznała...

 • Mick Jagger: Nieposkromiony symbol epoki

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment obfitującej w pikantne szczegóły biografii Micka Jaggera, legendarnego wokalisty The Rolling Stones!

 • Kłopotliwi goście na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego!

  ....  Nie będzie dworskiej skandalistki  Pierwsza rafa, na którą natrafili przy układaniu listy ślubnych gości, pojawiła się kilka dni temu. Wiadomo, że na uroczystościach ślubnych raczej nie pojawi się Sarah Ferguson (58 l.). Księżna Yorku w latach 1986-1996 była żoną syna królowej Elżbiety II (91 l.), Andrzeja (57 l.). Nie był to udany związek. Sarah Ferguson od lat uważana jest za czarną owcę...

 • Prawie 2000 gości na ślubie Williama

  Około 1900 osób, w tym wielu monarchów, przywódców państw i szefów dyplomacji, zostało zaproszonych na ślub księcia Williama i Kate Middleton . Uroczystość odbędzie się 29 kwietnia w opactwie Westminster w Londynie.