• Informacje na temat:

  księżna mary

Artykuły na temat: księżna mary
 • Księżna Kate podjęła zaskakującą decyzję o porodzie!

  ...4 września świat obiegła informacja, że Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Ruszyła już machina spekulacji, jakiej płci jest dziecko oraz kiedy i gdzie przyjdzie ono na świat. Plotka głosi(...) urodzić swoje trzecie dziecko w domowym zaciszu! Poprzednie dwa porody odbyły się w szpitalu St Mary w Londynie. 22 lipca 2013 roku urodziła tam syna Jerzego Aleksandra Ludwika, a 2 maja 2015 roku, córkę...

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Księżna Kate niebawem znów zostanie mamą! Tak wygląda królewski poród!

  Wing to część prestiżowego szpitala St Mary (poród kosztuje ok. 10 tys. funtów). Księżna urodziła w Lido także drugie dziecko, dwuletnią dziś księżniczkę Charlotte. Podobnie będzie w kwietniu(...) „bezbolesnego” porodu. Także w pałacu, niemal sto lat później, rodziła przyszła Elżbieta II. Dopiero córka królowej, księżna Anna, zdecydowała się na bezpieczniejszy poród w szpitalu St Mary. Tak narodziła się...

 • Najgorzej ubrane sławy

  Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław autorstwa amerykańskiego krytyka mody Mr Blackwella.

 • Księżna Kate z dzieckiem. Krytycy: To obrzydliwe!

  Cała Wielka Brytania w napięciu oczekuje narodzin następcy tronu. Tymczasem artysta Kaya Mar już namalował księżną Kate jako matkę.

 • Najbardziej wiarygodna gwiazda

  Wydawało się, że celebryci nie wzbudzają zaufania. Ale nie Betty White. 89-letnia ikona amerykańskiej telewizji została okrzyknięta nie tylko najpopularniejszą i najbardziej godną zaufania aktorką Ameryki, ale także najbardziej pożądaną gwiazdą reklam.

 • Kate i William wezmą udział w imprezie charytatywnej

  Księżna Kate, która oczekuje swojego drugiego dziecka, obecnie czuje się już na tyle dobrze, że może uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach. Pojawiła się już na kilku wydarzeniach i nie(...). euro! Każdy, kto zdecyduje się zapłacić tę kwotę, będzie miał okazję spotkać nie tylko książęcą parę, ale również inne osobistości ze świata kultury oraz show-biznesu. Zapowiedzieli się m.in. Mary...

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.

 • Książę Karol i cała rodzina królewska wstrząśnięci śmiercią Tary. To ogromny cios!

  ...matkę chrzestną wybrali arystokratkę Susan Mary Wright - matkę Sary Ferguson, późniejszej żony młodszego brata Karola, księcia Andrzeja.  Karol otoczył chrześnicę opieką, chętnie gościł ją i jej(...) królewską urlopy i święta. Gdy w 1997 roku w wypadku zginęła księżna Diana, Tara otoczyła opieką Williama i Harry’ego. Bardzo się wtedy zżyli. W 2005 roku książę Karol zaprosił chrześnicę na swój ślub...

 • James Blunt podbił Amerykę!

  Wielki przebój "You're Beautiful" Jamesa Blunta powoli, acz systematycznie wspinał się po szczeblach listy najpopularniejszych utworów w Stanach Zjednoczonych. Wreszcie udało mu się dotrzeć na szczyt zestawienia "Billboard Hot 100".