• Informacje na temat:

  księżna na zakupach

Artykuły na temat: księżna na zakupach
 • Księżna Kate przyłapana na zakupach

  Księżna Kate (32 l.), jak większość kobiet, lubi buszować po sklepach.

 • Juan Carlos był posądzany o liczne romanse, także z księżną Dianą. A to nie koniec wielkich afer

  Kochanki, polowania i tajne konta... Były król Hiszpanii, Juan Carlos (81 l.), wolał usunąć się w cień. Wcześniej plotkowano o jego licznych romansach. Podobno zalecał się nawet do księżnej Diany! Wywołał wiele afer, które królewski dwór starał się ukrywać. Doprowadziły one do upadku monarchy.

 • Meghan Markle w drogich ciuchach odwiedziła fundację dla bezrobotnych! Ale wpadka!

  Już nie jest tajemnicą to, że Meghan Markle (37 l.) lubi wydawać pieniądze podatników na swoje kreacje, którymi oczywiście zachwyca. Niedawno pojawiła się w płaszczu za 13 tysięcy złotych w fundacji zajmującej się sytuacją bezrobotnych kobiet. Media odebrały to, jako brak taktu ze strony księżnej.

 • Grzybowa szyła dla księżnej

  Cała Polska zna ją przede wszystkim jako Zofię Grzybową, wybuchową, kłótliwą i wpływową mieszkankę Tulczyna z telenoweli "Plebania" w TVP 1. Tymczasem Barbara Zielińska w swoim dorobku ma blisko 50 ról i epizodów w filmach oraz serialach.

 • Meghan Markle chce mieć mamę blisko siebie! Pomoże jej przy dziecku?

  ..."Jesteśmy gotowi. Nie możemy się doczekać, aż dołączymy do klubu rodziców!" - powiedziała księżna Meghan Eddiemu Woo, dwa dni po tym jak rzecznik Pałacu Kensington powiadomił, że wiosną przyszłego roku ona i książę Harry zostaną rodzicami. 33-letni matematyk i gwiazda YouTuba w Australii, którą odwiedza właśnie książęca para, został zaproszony na spotkanie Meghan i Harry’ego z młodymi naukowcami...

 • Radek Majdan zostawił Małgosię Rozenek i wraz z Natalią Siwiec wyjechał do Brazylii kręcić serial reklamujący jeden z polskich browarów. Pożegnanie na lotnisku odbyło się, oczywiście, w asyście fotoreporterów - perfekcyjna "wbiła się" w styl, który wcześniej charakteryzował Dodę... Z kolei Małgorzata Kożuchowska (43 l.) została "przyłapana" przez paparazzich na zakupach w sklepie...

 • Nicole Kidman odnalazła swoje miejsce na ziemi

  Nicole Kidman urodziła się na Hawajach, ale dorastała w Australii. Karierę zrobiła w Hollywood, ale z mężem - wokalistą Keithem Urbanem i dwiema córkami osiedliła się w Nashville. Gwiazda kina w stolicy muzyki country odnalazła swoje miejsce na ziemi.

Wideo na temat: księżna na zakupach
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.