• Informacje na temat:

  księżna poród

Artykuły na temat: księżna poród
 • Księżna Kate zdradziła termin porodu!

  Księżna Kate Middleton (33 l.) urodzi najpóźniej pod koniec kwietnia.

 • Urodziła wtedy, co księżna Kate

  Penelope Cruz ponownie została mamą. Laureatka Oscara urodziła tego samego dnia, co księżna Kate. Na razie aktorka nie ujawniła jeszcze płci dziecka.

 • Księżna Kate niebawem znów zostanie mamą! Tak wygląda królewski poród!

  Wing to część prestiżowego szpitala St Mary (poród kosztuje ok. 10 tys. funtów). Księżna urodziła w Lido także drugie dziecko, dwuletnią dziś księżniczkę Charlotte. Podobnie będzie w kwietniu(...) „bezbolesnego” porodu. Także w pałacu, niemal sto lat później, rodziła przyszła Elżbieta II. Dopiero córka królowej, księżna Anna, zdecydowała się na bezpieczniejszy poród w szpitalu St Mary. Tak narodziła się...

 • "Spicetka" ma córeczkę!

  W niedzielę rano (10 lipca) znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama, urodziła w szpitalu w Los Angeles ich czwarte dziecko.

 • Księżna Kate podjęła zaskakującą decyzję o porodzie!

  To może być dość zaskakujące posunięcie Księżnej Kate (35 l.). Sprawa dotyczy bardzo intymnej chwili, jaką jest poród.

 • Ginekolog dla Angeliny Jolie

  Ordynator wydziału ginekologicznego w Szpitalu Księżnej Grace w Monaco, mimo że jest lekarzem prowadzącym ciążę Angeliny Jolie, nie miał jeszcze okazji porozmawiać ze swoją pacjentką.

 • Księżna Kate w czwartej ciąży?!

  ...na wadze. Myślicie, że coś jest na rzeczy i nie tylko Meghan, ale i Kate czeka za kilka miesięcy poród? Nam jednak jakoś trudno w to uwierzyć... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Księżna Kate czuwa przy siostrze! Opuści ważną uroczystość!

  .... Niewykluczone, że ślub i poród zbiegną się ze sobą w czasie, a wtedy Brytyjczycy będą mieli nie jeden, a dwa powody do świętowania. Mimo tego, że Pippa nie jest księżną i nie należy do rodziny...

 • Księżna Kate szykuje się do porodu! To już?!

  Księżna Kate (36 l.) i książę William (35 l.) już odliczają dni do przyjścia na świat ich trzeciego dziecka. Jak się okazuje, nie zostało ich zbyt wiele!

 • Znamy termin porodu księżnej Kate! To już oficjalne

  Już wszystko jasne! Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) swoje trzecie dziecko powitają na świecie w kwietniu 2018 roku. Radosną wieść przekazano za pośrednictwem profilu Pałacu Kensington na Twitterze.

Zdjęcia na temat: księżna poród
Wideo na temat: księżna poród
 • Księżna Kate i książę William są juz razem i czekają na poród!

  Kate Middleton, książę William i cała Wielka Brytania czekają na narodziny dziecka, a razem z nimi pod szpitalem, w którym na świat ma przyjść "royal baby" dziennikarze - niektórzy od trzech tygodni. Jedni, jak relacjonuje reporter TVN 24, z nudów czytają już stare gazety, inni ćwiczą wejścia na żywo z pluszowymi zabawkami. Nie wiadomo, kiedy na świat przyjdzie dziecko książęcej pary. Według pierwszych szacunków, królewski potomek miał urodzić się w sobotę (13.07), u bukmacherów z kolei...

Dyskusje na temat: księżna poród
 • Re: Ciężarna aktorka chce oszukać... paparazzich!

  ta pseudo-celebrytka, niczym angielska księżna moze czeka na tłum reporterów przed szpitalem jak w londynie, może spzredała już poród jakiemuś tabloidowi na wszystmi chce zarobić, nie wyszła książka, może program tv, może poród... dziewczyno weż sie wreszcie za porządną pracę, bo m jak m też już traci widzów