• Informacje na temat:

  księżna poród

Artykuły na temat: księżna poród
 • Księżna Kate zdradziła termin porodu!

  Księżna Kate Middleton (33 l.) urodzi najpóźniej pod koniec kwietnia.

 • Urodziła wtedy, co księżna Kate

  Penelope Cruz ponownie została mamą. Laureatka Oscara urodziła tego samego dnia, co księżna Kate. Na razie aktorka nie ujawniła jeszcze płci dziecka.

 • Księżna Kate niebawem znów zostanie mamą! Tak wygląda królewski poród!

  Wing to część prestiżowego szpitala St Mary (poród kosztuje ok. 10 tys. funtów). Księżna urodziła w Lido także drugie dziecko, dwuletnią dziś księżniczkę Charlotte. Podobnie będzie w kwietniu(...) „bezbolesnego” porodu. Także w pałacu, niemal sto lat później, rodziła przyszła Elżbieta II. Dopiero córka królowej, księżna Anna, zdecydowała się na bezpieczniejszy poród w szpitalu St Mary. Tak narodziła się...

 • "Spicetka" ma córeczkę!

  W niedzielę rano (10 lipca) znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama, urodziła w szpitalu w Los Angeles ich czwarte dziecko.

 • Księżna Kate podjęła zaskakującą decyzję o porodzie!

  To może być dość zaskakujące posunięcie Księżnej Kate (35 l.). Sprawa dotyczy bardzo intymnej chwili, jaką jest poród.

 • Ginekolog dla Angeliny Jolie

  Ordynator wydziału ginekologicznego w Szpitalu Księżnej Grace w Monaco, mimo że jest lekarzem prowadzącym ciążę Angeliny Jolie, nie miał jeszcze okazji porozmawiać ze swoją pacjentką.

 • Księżna Kate szykuje się do porodu! To już?!

  Księżna Kate (36 l.) i książę William (35 l.) już odliczają dni do przyjścia na świat ich trzeciego dziecka. Jak się okazuje, nie zostało ich zbyt wiele!

 • Znamy termin porodu księżnej Kate! To już oficjalne

  Już wszystko jasne! Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) swoje trzecie dziecko powitają na świecie w kwietniu 2018 roku. Radosną wieść przekazano za pośrednictwem profilu Pałacu Kensington na Twitterze.

 • Księżna Kate: Kiedy urodzi drugie dziecko?

  Wygląda na to, że na royal baby numer 2 będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Poród księżnej Kate (33 l.) opóźnia się!

 • Księżna Sofia jest w ciąży! Wielka radość na królewskim dworze

  ..., że księżna jest w kolejnej ciąży. W marcu plotki potwierdziła sama zainteresowana, ale dopiero teraz postanowiła publicznie zaprezentować się z ciążowymi krągłościami. Poród planowany jest na(...)Szwedzka księżna Sofia (32 l.) nie od razu wkupiła się w łaski rodziny królewskiej. A wszystko przez swoją przeszłość: niegdyś pozowała do sesji zdjęciowej w magazynie dla panów i wzięła udział...

Zdjęcia na temat: księżna poród
Wideo na temat: księżna poród
 • Księżna Kate i książę William są juz razem i czekają na poród!

  Kate Middleton, książę William i cała Wielka Brytania czekają na narodziny dziecka, a razem z nimi pod szpitalem, w którym na świat ma przyjść "royal baby" dziennikarze - niektórzy od trzech tygodni. Jedni, jak relacjonuje reporter TVN 24, z nudów czytają już stare gazety, inni ćwiczą wejścia na żywo z pluszowymi zabawkami. Nie wiadomo, kiedy na świat przyjdzie dziecko książęcej pary. Według pierwszych szacunków, królewski potomek miał urodzić się w sobotę (13.07), u bukmacherów z kolei...

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

Dyskusje na temat: księżna poród
 • Re: Ciężarna aktorka chce oszukać... paparazzich!

  ta pseudo-celebrytka, niczym angielska księżna moze czeka na tłum reporterów przed szpitalem jak w londynie, może spzredała już poród jakiemuś tabloidowi na wszystmi chce zarobić, nie wyszła książka, może program tv, może poród... dziewczyno weż sie wreszcie za porządną pracę, bo m jak m też już traci widzów