• Informacje na temat:

  księżna sarah

Artykuły na temat: księżna sarah
 • Księżna Yorku tonie w długach!

  Księżna Yorku, Sarah Ferguson (56 l.), znów ma kłopoty finansowe!

 • Najlepiej ubrane kobiety świata

  Audrey Hepburne, Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Madonna, Sarah Jessica Parker - poznajcie tajemnice stylu kobiet, które przeszły do historii jako najlepiej ubrane na świecie.

 • Książę Andrzej i Sarah Ferguson znów razem? Prawdziwa sensacja na brytyjskim dworze!

  Przyjaciele byłej książęcej pary twierdzą, że eksmałżonkowie - książę Andrzej (58 l.) i Sarah Ferguson (59 l.) - chcą do siebie wrócić. Takie doniesienia to prawdziwa sensacja! Czyżby szykował się kolejny ślub na brytyjskim dworze?

 • Odbył się pogrzeb Peaches Geldof

  Supermodelka Kate Moss, były basista Rolling Stonesów Bill Wyman oraz księżna Yorku Sarah Ferguson to niektórzy z celebrytów, którzy w poniedziałek, 21 kwietnia, wzięli udział w pogrzebie Peaches Geldof.

 • Księżna Kate naraziła się rodzinie królewskiej! Nie przemyślała tego

  Księżna Kate (36 l.) jest powszechnie lubiana i ceniona, jednak są osoby w rodzinie królewskiej, które za nią nie przepadają. Kate musi zmagać się z ich niechęcią i złośliwościami.

 • Biografia Roda Stewarta

  Billy Gaff, były menedżer Roda Stewarta, planuje napisanie biografii szkockiego wokalisty. Wspomoże go w tym słynny Chris Hutchins, który ma na koncie książki o Athinie Onasis i Księżnej Yorku Sarah Ferguson.

 • Suknia ślubna księżnej Kate to plagiat? Dom mody Alexandra McQueena pozwany!

  Dom mody Alexandra McQueena pozwany został za projekt sukni ślubnej księżnej Kate. Projektantka Christine Kendall twierdzi bowiem, że to ona zaprojektowała sukienkę, w której księżna wzięła ślub 29 kwietnia 2011 roku.

 • Zaśpiewają dla Diany

  Ponad 30 wykonawców pojawi się na scenie stadionu Wembley w niedzielę, 1 lipca, by uczcić pamięć księżnej Diany. Charytatywny koncert poprowadzą sir Elton John oraz książęta William i Harry - synowie zmarłej Diany.

 • A miało być tak pięknie! Meghan w potrzasku jak Diana?

  ...królewskiej Sarah Bradford. Czy „toksyczna” siła monarchii ma potencjał, by uderzyć także w Meghan?  Trzeba mieć nadzieję, że nie. Księżna Sussex ma kochającego męża, a Diana miała ekscentrycznego(...) telewizji Sky ważnego wywiadu.  Zdaniem Junor księżna Meghan odkryła, że nie potrafi się przestawić z aktywnego życia aktorki na maraton monotonnych królewskich uroczystości.  Żona księcia Harry’ego...

 • Elton John: Ponad milion dolarów na rzecz walki z AIDS

  Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, zebrał podczas charytatywnego przyjęcia dla sławnych osobistości, zorganizowanego w czwartek, 5 lipca, w jego posiadłości w angielskim Windsorze, imponującą kwotę 1.3 miliona dolarów! Pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z AIDS. Gospodarza najbardziej ucieszył anonimowy datek na kwotę 300 tys. dolarów.

Dyskusje na temat: księżna sarah
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  . Sherilyn Fenn (3.14) – Ginger: dziewczyna Chandlera, która ma drewnianą protezę nogi. Sarah Ferguson (4.23) – ona sama: Księżna Yorku, którą Joey spotyka w Londynie. Soleil Moon Frye (5.15) – Katie: dzi