• Informacje na temat:

  księżna victoria

Artykuły na temat: księżna victoria
 • Księżna Victoria urodziła! Syn czy córka?

  Szwedzka księżna Victoria (39 l.) kolejny raz została mamą...

 • Najgorzej ubrane sławy

  Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław autorstwa amerykańskiego krytyka mody Mr Blackwella.

 • W takich luksusach będzie rodzić księżna Kate. Dwór czeka na... bliźnięta?

  ...fotele, piękna prywatna łazienka, menu luksusowej restauracji i imponująca lista win. To tu zapewne, z dala od czekających na zewnątrz fotoreporterów, księżna Kate i towarzyszący jej podczas porodu(...) ponad 40 tys. funtów tygodniowo (około 200 tys. zł). To byłaby ekstrawagancja nawet dla Windsorów. Przy urodzinach Charlotte, niecałe trzy lata temu, księżna przyjechała do szpitala o 8.34 rano, kiedy...

 • "Spicetka" ma córeczkę!

  W niedzielę rano (10 lipca) znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama, urodziła w szpitalu w Los Angeles ich czwarte dziecko.

 • Księżna Kate: Jak ma na imię jej córeczka?

  Księżna Kate (33 l.) 2 maja urodziła córeczkę. Wiadomo już, jakie imiona otrzymała pociecha książęcej pary.

 • Sukcesem zakończyła się sprawa sądowa, w której Victoria i David Beckhamowie domagali się ujawnienia przez Andrew Mortona, znanego angielskiego dziennikarza, autora książki o kulisach życia tej najsłynniejszej obecnie na Wyspach Brytyjskich pary, źródeł swoich informacji. Potwierdził on, że uzyskał je od Marka Nibletta, byłego ochroniarza Beckhamów.

 • Victoria Beckham podarowała Kate Middleton w prezencie ślubnym buty Louboutina!

  Victoria Beckham (40 l.) ma gest! Podarowała księżnej Catherine (32 l.) kilka par słynnych butów z czerwoną podeszwą!

 • Wystawa garderoby Grace Kelly

  Garderoba Grace Kelly, hollywoodzkiej królowej, która stała się księżniczką Monako, zostanie pokazana na wystawie w londyńskim muzeum Victoria & Albert na wiosnę. Unikatowa ekspozycja zatytułowana "Grace Kelly: Style Icon" ma dać wgląd w życie jednej z najbardziej stylowych gwiazd lat 50.

 • Internauci zachwyceni Kitty Spencer, bratanicą księżnej Diany

  Niedawno media zachwycały się kuzynem księcia Harry'ego, Louisem Spencerem, który pojawił się na królewskim ślubie. Teraz przyszła kolej na bratanicę księżnej Diany, Kitty Spencer. Dziewczyna ma 28 lat i jest córką młodszego brata Diany, hrabiego Charlesa Spencera. Podobnie jak matka, Catherine Victoria Lockwood, Kitty pracuje jako modelka. Z wykształcenia jest magistrem z zarządzania markami...

 • Spice Girls nie dla Diany

  W czwartek, 28 czerwca, ogłoszono oficjalnie reaktywację Spice Girls. Jednak wbrew wcześniejszym pogłoskom najsłynniejszy girlsband lat 90. XX wieku nie pojawi się na niedzielnym (1 lipca) koncercie pamięci księżnej Diany w Londynie.

Wideo na temat: księżna victoria
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.