• Informacje na temat:

  księżna w ciąży

Artykuły na temat: księżna w ciąży
 • Księżna Meghan Markle w drugiej ciąży?

  ...6 maja na świat przyszedł Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Choć chłopiec nie ma jeszcze miesiąca, plotkarskie media już spekulują na temat kolejnej ciąży księżnej Sussex. W jednym z wywiadów para nie kryła zresztą, że marzy o dużej rodzinie. To woda na młyn plotkarzy i wszelkiej maści bukmacherów, którzy już prognozują, że księżna niebawem obwieści...

 • George Michael i kontrowersyjny portret Diany

  George Michael stał się właścicielem kontrowersyjnego obrazu przedstawiającego księżną Walii Dianę, z którą wokalista się przyjaźnił. Portret przestawia zmarłą stojącą przed trzema napisami: "Murdered?" ("Zamordowana?"), "Pregnant?" ("Ciężarna?") i "Embalmed?" ("Zabalsamowana?").

 • Księżna Kate powiedziała o czwartej ciąży! Zaskoczyła wszystkich!

  Nie cichną plotki o kolejnej ciąży księżnej Kate (37 l.). Sama zainteresowana w końcu zabrała głos w tej sprawie i rozwiała wszelkie wątpliwości.

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • Księżna Kate o czwartej ciąży! Sensacyjne słowa!

  Księżna Kate (36 l.) po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa i planach powiększenia rodziny...

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

 • Księżna Kate w czwartej ciąży?!

  Książęca para została po raz pierwszy rodzicami w 2013 roku, kiedy na świat przyszedł ich syn George. Dwa lata później doczekali się córki Charlotte, a w kwietniu tego roku urodził się Louis. Wedle doniesień tabloidu "Star Magazine" Kate znów jest w ciąży! Gazeta powołuje się na zaufanego informatora z Pałacu Buckingham, który rzekomo zdradził, iż było to spore zaskoczenie dla Kate i Williama...

 • "Trędowata": Uwaga, mezalians!

  We wtorek, 29 listopada, minęło 35 lat od premiery największego polskiego melodramatu - ekranizacji "Trędowatej" Heleny Mniszkówny w reżyserii Jerzego Hoffmana.

 • Księżna Kate i księżna Meghan są w ciąży?! Sensacyjne doniesienia magazynu!

  Księżna Kate (36 l.) i księżna Meghan (36 l.)... są w ciąży?! Tak twierdzi jeden z zagranicznych magazynów. Ponoć panie mają urodzić w mniej więcej podobnym terminie. "Mogą rodzić nawet w ten sam dzień" - opowiada informator.

 • Księżna Kate jednak jest w trzeciej ciąży?

  Co rusz w mediach pojawiają się wieści o rzekomej trzeciej ciąży księżnej Kate (35 l.). Do tej pory te doniesienia nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Tym razem będzie inaczej?

Wideo na temat: księżna w ciąży
 • Księżna Kate gra w hokeja na wysokich obcasach

  Czy wtedy już wiedziała, że jest w ciąży?

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

Dyskusje na temat: księżna w ciąży