• Informacje na temat:

  księżna walii

Artykuły na temat: księżna walii
 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  ...księżna przyznaje wprost, że "dzień ślubu był najgorszym dniem jej życia". W dokumentach znajdziemy nowe informacje na temat życia Diany, która musiała zmienić wszystko, stając się osobą publiczną(...), która w końcu została żoną Karola i księżną Kornwalii. Możemy dowiedzieć się o trudnościach Diany w dostosowaniu się do zasad i protokołu królewskiego, o jej zmaganiach z bulimią i depresją...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Księżna Kate wybaczy Meghan Markle?! Wszystko na to wskazuje!

  Księżna Kate (37 l.) i Meghan Markle (37 l.) nie mają najlepszych kontaktów odkąd pokłóciły się tuż przed ślubem Meghan z księciem Harrym (34 l.). Teraz jednak pojawiła się iskierka nadziei, że księżne w końcu pogodzą się i to nie tylko dla poprawy wizerunku rodziny królewskiej w mediach!

 • Księżna Diana pod obstrzałem

  Diana, księżniczka Walii, zażywała kokainę i martwiła się, że może ją ona zabić - pisze w środowym wydaniu brytyjski dziennik "The Daily Mail".

 • Księżna Kamila ma problem z alkoholem? Zaskakujące doniesienia zagranicznej prasy

  Środa, 8 marca. W jednej z sal Pałacu Buckingham w Londynie odbywa się przyjęcie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania jest żona następcy brytyjskiego tronu, księżna Kamila (69 l.). W świetnym humorze wita i zabawia przybyłych gości. Z każdym zamienia kilka zdań, co jakiś czas sięgając po kolejny kieliszek z napojem…

 • Film o ostatniej godzinie życia księżnej Diany

  Kontrowersyjny niemiecki reżyser Christoph Schlingensief - autor parodii programu "Idol", do której zaprosił osoby upośledzone umysłowo ("Freakstars 3000"), planuje zrobić film fabularny o ostatniej godzinie życia Diany, księżnej Walii.

 • Księżna Kate i książę William: Oto niezwykła tajemnica ich ślubnej obrączki!

  ...archiwalnych, jak i współczesnych zdjęciach, że William jej nie ma. Inaczej niż jego żona księżna Kate (34 l.), która zawsze ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Czasami obok jest obrączka. Co się dzieje(...) kwietnia 2011 roku.  Baczni obserwatorzy ślubnej ceremonii zauważyli wówczas, że przyszła księżna Kate nie tylko miała na sobie piękną suknię ślubną z domu mody McQueen, w kolorze kości słoniowej, która...

 • Najwierniejsi fani tragicznie zmarłej księżnej Diany składali w środę, 31 sierpnia, w Londynie kwiaty przed pałacem Kensington, aby upamiętnić ósmą rocznicę jej śmierci. Lady Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu.

 • Księżna Diana zmarła 18 lat temu! Książę Harry uczcił pamięć swojej mamy!

  ...18 lat temu, w tragicznym wypadku, zginęła księżna Diana (†36 l.).

 • Romans księżnej Diany i Roberta Palmera jednak prawdziwy?

  Wokalistka Elkie Brooks, która współpracowała z Robertem Palmerem przy projekcie Vinegar Joe, stwierdziła, że domniemany romans Palmera z księżną Dianą wcale nie jest plotką.

Wideo na temat: księżna walii
 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu(...) hospicjum Naomi House w Hampshire, podczas gdy jej mąż William był służbowo w północnej Walii, gdzie służył jako pilot RAF-u. Para została rodzicami w lipcu 2013 roku. Jesienią zamieszkała

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.