• Informacje na temat:

  księżna zona williama

Artykuły na temat: księżna zona williama
 • Księżna Kate wściekła na księcia Williama? "Jest bardzo zła..."

  ...z całego świata i tym samym reprezentują Wielką Brytanię w kontaktach z przedstawicielami różnych nacji.  Jedną z takich podróży była zeszłoroczna wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce(...) Wschodzie. Jednak na próżno szukać u jego boku żony. Książę odwiedził Jordanię, czego ponoć bardzo zazdrości mu Kate. Okazuje się, że księżna w dzieciństwie... mieszkała tam i traktuje tamte ziemie...

 • Książęca para w Hollywood

  Książę William i księżna Catherine, czyli Kate Middleton, goszczący obecnie w Stanach Zjednoczonych, w sobotę, 9 lipca, wzięli udział w kolacji wydanej z okazji rozdania nagród BAFTA. Na imprezie mieli okazję poznać wiele gwiazd, m.in. Toma Hanksa i Nicole Kidman.

 • Księżna Meghan doprowadziła księżną Kate do łez? Pokłóceni są ponoć też Harry i William...

  Nie milkną echa rzekomego konfliktu między Kate a Meghan. Wieść niesie, że panie za sobą nie przepadają. Eskalacja miała nastąpić przed ślubem Meghan z Harrym. Podobno jeszcze wtedy narzeczona(...) Louisa.  Także Meghan była bardzo poruszona, lecz z zupełnie innego powodu. Miała pokłócić się z królową Elżbietą o diadem, który założy na ślub. Właśnie w takich okolicznościach między obiema paniami...

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Księżna Kate i książę William rozwodzą się?

  Według jednego z tabloidów księżna Kate (34 l.) nie chce trzeciego dziecka, co jest powodem kłótni między nią, a księciem Williamem.

 • Najsłynniejsza kobieta świata

  20 września na ekrany kin trafi filmowa biografia księżnej Diany, z tytułową rolą Naomi Watts ("Niemożliwe"). W internecie pojawił się właśnie polski zwiastun produkcji Olivera Hirschbiegela ("Upadek").

 • Księżna Kate i książę William z dziećmi w Kanadzie

  Księżna Kate (34 l.) i książę William przylecieli z oficjalną wizytą do Kanady. Niemal całą uwagę fotoreporterów na lotnisku skradły dzieci pary książęcej - 3-letni książę George i 16-miesięczna księżniczka Charlotte!

 • Złamane serce Britney

  Britney Spears, amerykańska gwiazda pop, rozczarowana tym, że nie otrzymała żadnej nagrody Grammy, jest jeszcze bardziej załamana. Wygląda na to, że szanse na bardzo bliską znajomość z księciem Williamem, synem tragicznie zmarłej księżnej Diany, są coraz mniejsze.

 • Księżna Kate i książę William zmagają się z kryzysem? Chodzą na terapię?

  ...​Księżna Kate (35 l.) i książę William (34 l.) od kilku miesięcy borykają się z poważnym kryzysem małżeńskim? Jak można wyczytać w zagranicznych mediach, ponoć między nimi nie układa się najlepiej i zgłosili się na terapię.

 • Śmierć pielęgniarki to wina Kate Middleton?

  Brytyjski wokalista Morrissey po raz kolejny atakuje rodzinę królewską.

Zdjęcia na temat: księżna zona williama
Wideo na temat: księżna zona williama
 • Po urodzeniu drugiego dziecka, małej Charlotte, Kate wróciła na salony

  Londyn. Księżna Kate oficjalnie zakończyła urlop macierzyński i wróciła do swoich obowiązków. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Pałacu Kensington, żona Williama pojawiła się w budynku Anna Freud Centre - renomowanym ośrodku zdrowia psychicznego dla dzieci. Księżna Cambridge od dłuższego czasu udziela się charytatywnie m.in. na rzecz pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla najmłodszych

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...