• Informacje na temat:

  księżnej cambridge

Artykuły na temat: księżnej cambridge
 • Kate mogła zginąć! Terroryści z ISIS planowali otrucie księżnej Cambridge

  Szokujące wieści płyną z zagranicznych mediów. Według "Daily Star Sunday" organizacja terrorystyczna ISIS planowała zamach na księżną Cambridge. Przedstawiciele Państwa Islamskiego grozili, że zatrują jedzenie w supermarkecie, w którym zakupy robi Kate.  Fanatycy grupy mieli wymieniać między sobą wiadomości o zatrważającej treści. "Wiemy, co ona je - zatrujcie to!" - pisano pod zdjęciem księżnej...

 • Benedict Cumberbatch apeluje!

  Brytyjscy aktorzy Benedict Cumberbatch ("Gra tajemnic", "Sherlock") i Stephen Fry ("V jak vendetta", "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii") wraz z ponad 40 tys. ludzi podpisali się pod listem otwartym, w którym wezwali brytyjski rząd do ułaskawienia 49 tys. mężczyzn, skazanych za homoseksualizm - podają brytyjskie media.

 • Księżna Kate powiedziała o czwartej ciąży! Zaskoczyła wszystkich!

  Nie cichną plotki o kolejnej ciąży księżnej Kate (37 l.). Sama zainteresowana w końcu zabrała głos w tej sprawie i rozwiała wszelkie wątpliwości.

 • Kate Moss króliczkiem Playboya

  Do sieci trafiła okładka i pictorial jubileuszowej edycji magazynu "Playboy" z brytyjską modelką Kate Moss w roli głównej. 39-letnia piękność pojawiła się w słynnym przebraniu króliczka.

 • Skandaliczne zachowanie Meghan Markle! Księżna Kate była oburzona!

  Kłótnia księżnej Kate (37 l.) i Meghan Markle (37 l.) od wielu miesięcy rozgrzewa media na całym świecie. Mogłoby się wydawać, że panie zawarły rozejm po urodzinach małego Archiego, jednak nie do końca jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać.

 • "Spicetka" ma córeczkę!

  W niedzielę rano (10 lipca) znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama, urodziła w szpitalu w Los Angeles ich czwarte dziecko.

 • Księżna Kate i księżna Meghan są w ciąży?! Sensacyjne doniesienia magazynu!

  ..., że Meghan i Harry pobrali się dość szybko właśnie ze względu na rzekomy błogosławiony stan nowej księżnej. Ciążowych kształtów dopatrywano się u niej już pod suknią ślubną.  Z kolei "Life&Style Weekly(...) donosi, że i Kate i Meghan spodziewają się potomstwa. Co więcej, mają nawet urodzić w mniej więcej tym samym czasie! Księżna Cambridge ma mieć czwarte dziecko, a księżna Sussex... bliźnięta.  "Meghan...

 • Najlepiej ubrani... o "Zmierzchu"!

  Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali okrzyknięci najlepiej ubranymi osobami na świecie. W rankingu magazynu "Glamour" pokonali takie gwiazdy jak Johnny Depp, czy Victoria Beckham.

 • Księżna Kate urodziła! Znamy płeć dziecka!

  Informacja o stanie błogosławionym Kate wypłynęła do mediów wczesną jesienią ubiegłego roku. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż księżnej, ta również była szeroko komentowana w mediach(...) William był obecny przy porodzie. Zarówno Kate jak i synek czują się dobrze" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. The baby weighs 8lbs 7oz. The Duke of Cambridge was present for the birth. Her Royal...

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

Wideo na temat: księżnej cambridge
 • Książę i księżna Cambridge odwiedzili organizację charytatywną do walki z bezdomnością. Wzięli udział w zajęciach plastycznych

  Książę i księżna Cambridge odwiedzili organizację charytatywną do walki z bezdomnością. Wzięli udział w zajęciach plastycznych. Jak sobie poradzili? (x-news/Press Association)

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Po urodzeniu drugiego dziecka, małej Charlotte, Kate wróciła na salony

  Londyn. Księżna Kate oficjalnie zakończyła urlop macierzyński i wróciła do swoich obowiązków. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Pałacu Kensington, żona Williama pojawiła się w budynku Anna Freud Centre - renomowanym ośrodku zdrowia psychicznego dla dzieci. Księżna Cambridge od dłuższego czasu udziela się charytatywnie m.in. na rzecz pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla najmłodszych

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.