• Informacje na temat:

  księżniczka i żaba zdjęcia

Artykuły na temat: księżniczka i żaba zdjęcia
 • "Gra o tron": Nowe postacie w 5. sezonie

  ...  Zdjęcia do 5. sezonu będą realizowane między innymi w Hiszpanii, co pozwoliło na spekulacje, że duża część fabuły będzie rozgrywać się w słonecznym, śródziemnomorskim Dorne. Teraz te spekulacje zdaje się potwierdzać lista postaci, które prawdopodobnie pojawią się w obsadzie następnego sezonu - w dużej mierze wypełniona przez rodzinę Martellów i ich bękarty. W piątym sezonie zobaczymy...

 • "Gra o tron": Zdjęcia w Hiszpanii!

  Kanał HBO oficjalnie poinformował, że część zdjęć do nowego sezonu "Gry o tron" będzie realizowana w drugiej połowie 2014 roku, w kilku miejscach w Hiszpanii. Piąty sezon popularnego serialu widzowie zobaczą w 2015 roku.

 • "Gra o tron": Nowe postacie w 5. sezonie

  Powoli dowiadujemy się, czego możemy spodziewać się po 5. sezonie "Gry o tron". W sieci pojawiła się lista postaci, które wzbogacą fabułę tej fantastycznej produkcji.

 • Sherlock Holmes jak dr House?

  "Jest cyniczny, egocentryczny, bezwarunkowo wierzący w wyższość logiki nad mistyką i uzależniony od rozwiązywania zagadek. Brzmi znajomo? Dla fanów 'Dr House'a' z pewnością" - Karolina Pasternak w recenzji na stronach INTERIA.PL porównuje kinowego Sherlocka Holmesa do serial owego bohatera Hugh Lauriego.

 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku" .

Wideo na temat: księżniczka i żaba zdjęcia
 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...