• Informacje na temat:

  księzniczka leia

Artykuły na temat: księzniczka leia
 • Carrie Fisher przed śmiercią ujawniła romans z Harrisonem Fordem. Aktor zabrał głos

  Fani "Gwiezdnych Wojen" są wstrząśnięci śmiercią Carrie Fisher. Jej odejście bardzo przeżył jej były partner Harrison Ford. Aktor pożegnał ją czułymi słowami.

 • "Gwiezdne Wojny" w muzeum Madame Tussaud

  Od soboty, 16 maja, w londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud oglądać bedzie można specjalną ekspozycję poświęconą "Gwiezdnym Wojnom". Na fanów sagi czeka 11 spośród najsłynniejszych scen z dotychczas wyprodukowanych filmów.

 • Debbie Reynolds nie żyje. Zmarła zaledwie dzień po śmierci córki Carrie Fisher

  ...księżniczka Leia z "Gwiezdnych wojen". *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Księżniczka Leia sprzedaje "Gwiezdne wojny"

  Carrie Fisher, pamiętna księżniczka Leia z trylogii "Gwiezdne wojny" postanowiła wystawić na aukcję swoje prywatne pamiątki związane z realizacją słynnych filmów. Licytację przygotuje dom aukcyjny Sotheby, a przedmioty zostaną sprzedane online. Wśród unikalnych pamiątek znajduje się między innymi podpisany przez Carrie Fisher album z wycinkami dotyczącymi prac nad gwiezdną trylogią , a także

 • Księżniczka Leia schudła 15 kilogramów

  Carrie Fisher, pamiętna odtwórczyni roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach", schudła ponad 15 kilogramów przed powrotem na plan sagi.

 • "Gwiezdne wojny": Powrót księżniczki Lei

  Carrie Fisher potwierdziła, że powróci jako księżniczka Leia w nowej odsłonie "Gwiezdnych wojen", reżyserowanym przez J.J. Abramsa filmie "Star Wars: Episode VII".

 • "Gwiezdne wojny" w rodzinie królewskiej

  Najmłodsza członkini norweskiej rodziny królewskiej została w czwartek, 16 czerwca, ochrzczona imieniem Leah, częściowo na cześć jednej z postaci z filmu George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" - podało norweskie radio publiczne NRK.

 • "Star Wars Trilogy": Polskie wydanie

  Klasyczne "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy na DVD! 4-dyskowe wydanie "Star Wars Trilogy" zawiera wszystkie trzy klasyczne filmy - "Gwiezdne wojny" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" (odświeżone i poddane obróbce cyfrowej z nową ścieżką dźwiękową 5.1 Surround EX) oraz dysk bonusowy, z ponad czterema godzinami dodatków. Kolekcja debiutuje na rynku 21 września.

 • Carrie Fisher znów zagra Leię

  Producenci siódmej odsłony kultowych "Gwiezdnych wojen" pozyskali do obsady Carrie Fisher, która ponownie zagra księżniczkę Leię. 56-letnia aktorka dołączyła w ten sposób do Harrisona Forda. Ten ostatni ma się znów wcielić w Hana Solo.

 • Michael Fassbender w "Gwiezdnych wojnach"

  Według branżowego pisma "Hollywood Reporter" nowe "Gwiezdne wojny" w reżyserii J.J.Abramsa skoncentrują się na postaciach Luke'a Skywalkera, księżniczki Lei i Hana Solo. Premiera obrazu zaplanowana jest na 2015 roku. W jednej z ról możemy zobaczyć Michaela Fassbendera.

Wideo na temat: księzniczka leia
 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Rechotek

  Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - latającą wiewiórką - wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje...