• Informacje na temat:

  księżniczka leia gwiezdne wojny

Artykuły na temat: księżniczka leia gwiezdne wojny
 • Carrie Fisher przed śmiercią ujawniła romans z Harrisonem Fordem. Aktor zabrał głos

  ...i Harrisonem" - pisała. Oboje spotkali się po latach na planie VII części sagi "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy". Harrison Ford do tej pory nie odniósł się do romansu. Jednak pożegnał aktorkę czułymi słowami...

 • "Gwiezdne Wojny" w muzeum Madame Tussaud

  Od soboty, 16 maja, w londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud oglądać bedzie można specjalną ekspozycję poświęconą "Gwiezdnym Wojnom". Na fanów sagi czeka 11 spośród najsłynniejszych scen z dotychczas wyprodukowanych filmów.

 • "Gwiezdne wojny": Ujawniono najnowszy rekwizyt

  To gratka dla miłośników "Gwiezdnych wojen". JJ Abrams opublikował nagranie z planu filmu "Gwiezdne wojny: Część siódma". Reżyser zaprezentował fanom najnowszy rekwizyt - model statku X-Wing: Starfighter.

 • Stroje i makiety z "Gwiezdnych wojen" po raz pierwszy w Europie

  Rekordy popularności bije we Francji wielka wystawa "Postacie Gwiezdnych wojen". Po raz pierwszy w Europie widzowie mogą zobaczyć kilkaset strojów, gadżetów oraz makiet robotów i statków kosmicznych, które wykorzystane zostały przy kręceniu kultowej serii amerykańskich filmów.

 • Księżniczka Leia sprzedaje "Gwiezdne wojny"

  Carrie Fisher, pamiętna księżniczka Leia z trylogii "Gwiezdne wojny" postanowiła wystawić na aukcję swoje prywatne pamiątki związane z realizacją słynnych filmów. Licytację przygotuje dom aukcyjny Sotheby, a przedmioty zostaną sprzedane online. Wśród unikalnych pamiątek znajduje się między innymi podpisany przez Carrie Fisher album z wycinkami dotyczącymi prac nad gwiezdną trylogią , a także

 • "Gwiezdne wojny" w rodzinie królewskiej

  Najmłodsza członkini norweskiej rodziny królewskiej została w czwartek, 16 czerwca, ochrzczona imieniem Leah, częściowo na cześć jednej z postaci z filmu George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" - podało norweskie radio publiczne NRK.

 • "Gwiezdne wojny": Powrót księżniczki Lei

  Carrie Fisher potwierdziła, że powróci jako księżniczka Leia w nowej odsłonie "Gwiezdnych wojen", reżyserowanym przez J.J. Abramsa filmie "Star Wars: Episode VII".

 • Nowe "Gwiezdne wojny" w 2015 roku

  Kolejna część kultowej sagi George'a Lucasa, "Gwiezdne wojny", pojawi się na ekranach kinach w 2015 roku. Wytwórnia Disney wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • "Star Wars Trilogy": Polskie wydanie

  Klasyczne "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy na DVD! 4-dyskowe wydanie "Star Wars Trilogy" zawiera wszystkie trzy klasyczne filmy - "Gwiezdne wojny" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" (odświeżone i poddane obróbce cyfrowej z nową ścieżką dźwiękową 5.1 Surround EX) oraz dysk bonusowy, z ponad czterema godzinami dodatków. Kolekcja debiutuje na rynku 21 września.

 • Darth Vader: Banalny "Atak klonów"

  David Prowse, który w filmach "Gwiezdne wojny" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" wcielił się w Dartha Vadera, mówi że filmy "Mroczne widmo" i "Atak klonów" straciły magię pierwszych obrazów.