• Informacje na temat:

  księżniczka na opak wywrócona

Artykuły na temat: księżniczka na opak wywrócona
 • „rodzinka.pl”: Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu...

  ...blaszanym dachu" to pierwsza od 2010 roku premiera na scenie kierowanego przez Jana Englerta teatru, w której zobaczyć będzie można Małgorzatę Kożuchowską. Wcześniej występowała w sztukach "Księżniczka na opak wywrócona" i "Umowa, czyli Łajdak ukarany" oraz w trzech spektaklach legendarnego Jerzego Jarockiego, którego Muzą była jeszcze w okresie, gdy grała w stołecznym Teatrze Dramatycznym. "Kotka...

 • Kożuchowska z Adamczykiem

  Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk grają główne role w sztuce "Księżniczka na opak wywrócona". Premiera spektaklu odbyła się w niedzielę, 25 kwietnia, na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.

 • ...opak wywróconej" Calderona. Niedawno miał też swą premierę "Kordian" Juliusza Słowackiego w reżyserii Jana Englerta.

 • Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu

  Już w najbliższy piątek, 15 listopada, Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy zaprezentuje się widzom Teatru Narodowego jako Maggie - bohaterka dramatu Tennessee Williamsa "Kotka na gorącym blaszanym dachu".

 • Jest dumny z córki - aktorki!

  ...warszawskich teatrów. Na scenie Narodowego debiutowała u boku wielkich gwiazd w przestawieniu "Księżniczka na opak wywrócona". - Jestem z niej naprawdę dumny! - mówi Zbigniew Suszyński. - Trzymam kciuki...

 • Adamczyk: Kariera czy ślub?

  Choć Piotr Adamczyk dementuje pogłoski o kwietniowym ślubie, jednocześnie nie chce zostać starym kawalerem. Tłumaczy, że na razie są z narzeczoną po prostu zbyt zapracowani.

 • Kożuchowska jako kotka...

  Małgorzatę Kożuchowską, czyli Natalię Boską z "rodzinki.pl", już wkrótce oglądać będziemy mogli na scenie Teatru Narodowego w głównej roli w znanym na całym świecie dramacie "Kotka na gorącym blaszanym dachu". To jedna z najtrudniejszych ról, z jakimi do tej pory miała okazję zmierzyć się gwiazda "rodzinki.pl".

 • Feliks dla Borysa Szyca

  Reżyserzy Adam Sajnuk i Aleksandra Popławska oraz aktorki i aktorzy: Ewa Konstancja Bułhak, Dominika Kluźniak, Anna Smołowik, Borys Szyc i Grzegorz Małecki otrzymali Feliksy Warszawskie - nagrody stołecznego środowiska teatralnego przyznane za sezon 2009/2010.

 • Feliksy Warszawskie: Najlepsi w teatrze

  Ogłoszono nominacje do 12. edycji konkursu Feliksy Warszawskie. Spośród 66 spektakli z 22 warszawskich teatrów przyznane zostaną nagrody w sześciu kategoriach. Na nagrody szanse mają m.in. Karolina Gruszka i Borys Szyc.

 • Obsada "Cellulitu" z nagrodami

  Dominika Kluźniak - grająca główną rolę w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" - oraz Grzegorz Małecki, Aleksandra Popławska i Ewa Konstancja Bułhak - wcielający się w tym filmie w role drugoplanowe - otrzymali prestiżowe nagrody teatralne Feliksy Warszawskie.

Zdjęcia na temat: księżniczka na opak wywrócona