• Informacje na temat:

  księżniczka w polsce

Artykuły na temat: księżniczka w polsce
 • "The Crown": Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata! [zdjęcia]

  Netflix udostępnił kolejne zdjęcia z trzeciego sezonu "The Crown". Tym razem zostali na nich przedstawieni księżniczka Małgorzata (Helena Bonham Carter) oraz Antony Armstrong-Jones (Ben Daniels).

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • "Prawo Agaty": Wojująca księżniczka

  ...potrafiłabym bez tego żyć. Spełnia się pani jako gotująca mama? - Umówmy się - nie gotuję (śmiech). Należę do tego jednego procenta w Polsce, który gotowaniu mówi stanowcze "nie". Nienawidzę stać nad...

 • Jessie Ware i LemON na Life Festival Oświęcim 2015

  Jessie Ware, nazywana księżniczką popu i nową Sade oraz grupa LemON dołączają do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert "Europa przeciwko wojnie", z udziałem m.in. duetu Goran Bregović & Kayah.

 • Ariadna Gierek: Wielkość i upadek "czerwonej księżniczki"

  ..., jak jest uszyta sukienka, garsonka czy garniturek, które mi się spodobały. W Polsce kupowałam materiał na metry i zanosiłam z rysunkiem do zakładu Elegancja w Katowicach. Pracowali tam wyśmienici krawcy...

 • Jim Broadbent: "Zapuszkowany" Święty Mikołaj

  Choć swoją karierę rozpoczynał w agencji aktorskiej, zrzeszającej artystów-brzydali, po latach ma na koncie Oscara, zaś wśród ról kreacje książąt, księży, jednej księżniczki, a nawet samego... Boga. Jim Broadbent, jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów Wielkiej Brytanii, powraca na ekrany kin w pełnym humoru obrazie "Uwolnić Mikołaja!".

 • Ewa Minge broni majątku Staraka: Agnieszka będzie rozpieszczana jak księżniczka. Też bym chciała

  ...mieć problemy z powodu majątku męża? Czy to przestępstwo, że będzie rozpieszczana jak księżniczka z bajki? Ja bym osobiście chciała" - pisze Minge, apelując, by nie linczować tych, którzy mają...

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki jest do szaleństwa zakochany w swojej... księżniczce!

  Piotr Głowacki, czyli profesor Artur Bart z „Na dobre i na złe”, żartuje, że prywatnie jest tylko... giermkiem swojej księżniczki. Aktor przyznaje, że w dziewczynie, która 3 lata temu została jego żoną, zakochał się od pierwszego wejrzenia.

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

Wideo na temat: księżniczka w polsce
 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

Dyskusje na temat: księżniczka w polsce
 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  "obudziła się księżniczka na ziarnku grochu" większość firm w Polsce zmusza ludzi do nadgodzin, nie obchodzi nikogo czy dzieci czekają na mamę czy tatę w domu. Jeszcze żeby za te nadgodziny zapłacili to by było za co żyć a tak to do odbioru! Czyli narób się za darmochę najlepiej!

 • Re: "Korona królów": Premiera telenoweli historycznej. Pierwsze wrażenia

  Przestań sie tak podniecać tymi tureckimi produktami, bo też nie jedno im można wytknąć, jak choćby ta nie mająca nic z prawdą historyczną scena we "Wspaniałym stuleciu" w której księżniczka Anna córka polskiego króla Zygmunta Starego przyjechała na "żebry" do sułtana prosić o pieniądze, że niby tak źle w Polsce było że aż królewska córka musiała się przed innowiercą płaszczyć. No bez jaj