• Informacje na temat:

  ksiezniczka xena

Artykuły na temat: ksiezniczka xena
 • "Xena: wojownicza księżniczka": Historia, jakiej nie znacie

  ...15. rocznica emisji ostatniego odcinka hitowego serialu już za chwilę. Z tej okazji twórca produkcji Rob Tapert oraz jego gwiazdy – Lucy Lawless (Xena) i Renee O’Connor (Gabrielle) wspominają jego fenomen oraz ewolucję z ekranowej wojowniczki w ikonę feminizmu.

 • Xena podszkoli gladiatorów

  Lucy Lawless, czyli wojownicza księżniczka Xena, wystąpi w filmie "Spartacus".

 • "Xena: Wojownicza księżniczka": Wielki powrót Xeny?

  ...również na udział Lucy. "Fani chcieliby, żeby Xena wróciła na ekrany. Wiem, że parę osób z sukcesem sfinansowało różne projekty (na Kickstarterze - przyp. red), więc czemu tego nie zrobimy? Chodzi(...) akcja zostanie przeniesiona do współczesności? Czy jednak widzowie ponownie przeniosą się w świat greckich mitów? Czy w końcu, biorąc pod uwagę jeden z ostatnich odcinków serii, Xena powróci, aby...

 • Księżniczka Xena odchodzi

  Producenci popularnego serialu fantasy "Xena - wojownicza księżniczka", znanego także polskim widzom, postanowili zaprzestać jego produkcji. Serial emitowano w amerykańskiej telewizji nieprzerwanie przez sześć lat, powstało ponad sto odcinków, a wstępująca w tytułowej roli 32-letnia Lucy Lawless stała się dzięki niemu jedną z najpopularniejszych aktorek telewizyjnych.

 • "Xena: Wojownicza księżniczka": Walczy po stronie dobra

  Jest równie piękna, co groźna. "Xena: Wojownicza Księżniczka" to opowieść pełna magii i niebezpieczeństw.

 • Xena uwodzi Scully w Archiwum X?

  Coraz to nowe informacje napływają z planu nowych odcinków "Z Archiwum X". Okazuje się, że w filmie pojawi się australijska aktorka Lucy Lawless, znana jako Xena z serial u o wojowniczej księżniczce(...) rolę odegra Xena.

 • "Xena: Wojownicza księżniczka": Serial znów na ekranie

  Xena (Lucy Lawless) zeszła z drogi nieprawości i postanowiła walczyć ze złem. Jej przygody możemy znów oglądać w poniedziałki w TV PULS.

 • Swank ewakuowana

  Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" , "Nie czas na łzy" ) znalazła się wśród osób ewakuowanych z Nowego Orleanu (stan Luizjana), dotkniętego w ostatnich dniach przez huragan Katrina. Amerykańskie miasto musiała opuścić również Lucy Lawless, znana z serial u "Xena: Wojownicza księżniczka" .

 • "Salem": Gwiazda w drugim sezonie

  Znana z kultowego serialu „Xena: Wojownicza księżniczka” aktorka wcieli się w postać hrabiny Marburg.

 • Czerwone oko Wesa Cravena

  Mistrz kina grozy Wes Craven (seria "Krzyk" , "Koszmar z ulicy Wiązów"), który niedawno ukończył prace nad filmem "Cursed" już ma w planach realizację kolejnego projektu. Autorem scenariusza obrazu "Red Eye" jest Carl Ellsworth (serie "Xena - wojownicza księżniczka", "Buffy - postrach wampirów").

Zdjęcia na temat: ksiezniczka xena
Wideo na temat: ksiezniczka xena
 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Rechotek

  Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - latającą wiewiórką - wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje...