• Informacje na temat:

    ksiezniczki z monako

Artykuły na temat: ksiezniczki z monako
  • Księżniczka z Monako urodziła!

    Książęca rodzina z Monako świętuje przyjście na świat kolejnego potomka. Córka księżnej Karoliny, Charlotte Casiraghi została mamą!

  • Księżniczka zaśpiewała dla chorych na AIDS

    Księżniczka Stephanie nagrała z grupą profesjonalnych piosenkarzy utwór "L'or de Nos Vies" ("Złoto naszego życia"), żeby wesprzeć finansowo działającą w Monako fundację, która pomaga chorym na AIDS.

  • Charle Wittstock potwierdza: "Tak, spodziewamy się bliźniąt"

    Charlene Wittstock (36 l.), żona księcia Monako Alberta II (56 l.), potwierdziła medialne doniesienia. Książęca para będzie miała bliźniaki!

  • "Grace księżna Monako"  : Monako to ja!

    Księżna Monako w filmie Oliviera Dahana powtarza do znudzenia frazesy dotyczące baśni. Baśniowy świat jest możliwy. Marzenia się spełniają. Chcesz poślubić księcia - nic prostszego. Miłość jest niezwyciężona. Powstrzyma nawet konflikty zbrojne. Piękno w odpowiedniej oprawie to najlepsze koło ratunkowe dla współczesnego świata. I tak w kółko.

  • Książę Ernst August jest ciężko chory. Przykre doniesienia

    Książę Ernst August V z Hanoweru miał opinię czarnej owcy w swojej rodzinie. Zawsze uchodził za osobę o niezwykle porywczym sercu oraz nie stroniącą od używek.  Gdy w 1999 roku poślubił księżniczkę Karolinę z Monako, wydawało się, że jego życie ustabilizuje się. Nic z tych rzeczy. Po dziesięciu latach kłótni i rodzinnych skandali małżeństwo rozpadło się.  Dzisiaj książę jest skłócony z całą swoją...

  • Wystawa garderoby Grace Kelly

    Garderoba Grace Kelly, hollywoodzkiej królowej, która stała się księżniczką Monako, zostanie pokazana na wystawie w londyńskim muzeum Victoria & Albert na wiosnę. Unikatowa ekspozycja zatytułowana "Grace Kelly: Style Icon" ma dać wgląd w życie jednej z najbardziej stylowych gwiazd lat 50.

  • Książę Albert II i księżna Charlene: szykuje się rozwód na królewskim dworze

    Tegoroczny 41. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo jest najważniejszym zimowym wydarzeniem w Monako. Festiwal ma wieloletnią tradycję. Jego inicjatorem w 1974 roku był panujący wówczas(...) jaw, że Albert II zostanie ojcem po raz trzeci. Charlene chciała wówczas wyjechać z Monako, ale służby dworskie odnalazły ją na lotnisku w Nicei i przekonały do powrotu. Współpracownicy monakijskiego...

  • Bajkowe życie Grace Kelly

    Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

  • Książę Filip nigdy się z tym nie pogodził! To była prawdziwa tragedia

    ...zamieszkał na stałe w Monako). W ciągu następnych lat wszystkie siostry księcia wyszły za mąż za związanych z nazistami niemieckich arystokratów. Chciały, by brat też mieszkał w Niemczech, więc w 1933 roku...

  • Dyskretny ślub Małgorzaty Beli

    Małgorzata Bela - jedna z najbardziej cenionych polskich modelek, mająca za sobą główną rolę w filmie "Ono", po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. W ostatni weekend wyszła za mąż za Jeana-Yves le Fur, francuskiego wydawcę i biznesmena. Uroczystość odbyła się na włoskich Wyspach Syrenich.