• Informacje na temat:

  ksw walki

Artykuły na temat: ksw walki
 • W miniony weekend odbyła się kolejna gala KSW, gdzie doszło do szumnie zapowiadanego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego (39 l.) z Popkiem (39 l.). Lider Gangu Albanii przygotowywał się do tej walki od trzech miesięcy, ale w starciu z "Pudzianem" wytrzymał zaledwie 80 sekund. Teraz gwiazdor zamieścił nagranie, w którym wystąpiła także matka jego dziecka...

 • Saleta lepszy od... "Pudziana"

  Ponad 3,6 mln widzów oglądało sobotnią galę KSW, podczas której zwycięskie pojedynki stoczyli m.in. Przemysław Saleta oraz Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

 • Mamed Chalidow w "M jak miłość"

  Mamed Chalidow, najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wystąpi gościnnie w serialu "M jak miłość". Wojownik czeczeńskiego pochodzenia zagra siebie i... trochę namiesza w życiu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).

 • Nie pokażą kolejnej walki "Pudziana"?

  Ostatnie dwie walki Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego okazały się wielkimi hitami telewizji Polsat, przyciągając przed telewizyjne ekrany miliony widzów. Co ciekawe, sukcesy sportowca mogą okazać się przeszkodą dla stacji.

 • ...walki KSW, a potem mecz Polska-Niemcy. Kolejny odcinek pojawi się zatem dopiero 18 października. Fani w komentarzach nie kryją swojego rozczarowania. A Wy lubicie ten program? Kto jest Waszym...

 • W duecie z Kasią Cichopek

  Mamed Chalidow, najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wystąpi gościnnie w serialu "M jak miłość". Wojownik czeczeńskiego pochodzenia zagra siebie i... trochę namiesza w życiu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).

 • Warnke ścięła włosy, ale na tym nie koniec! Fani będą w szoku!

  Katarzyna Warnke przygotowuje się do roli w filmie „Klatka”, pierwszym polskim obrazie o mieszanych sztukach walki. W obrazie powstającym w ścisłej współpracy z federacją KSW wystąpią także Eryk(...) zachwycona pierwszymi doświadczeniami w ringu. "Wczoraj pierwszy raz uderzyłam i to jest świetne uczucie. Kobiety powinny ćwiczyć sztuki walki, to wzmacnia ich poczucie własnej wartości, poczucie godności...

 • "Warsaw Shore": Nowa uczestniczka show!

  Impreza w Lesznie, bójka przed klubem, nowa uczestniczka programu - to wszystko w nowym odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

 • ...się również sztukami walki i został zawodnikiem MMA. Właśnie 27 maja odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie gala KSW Colosseum. Tam właśnie Popek stoczył swoją walkę z Robertem Burneiką(...) tego podchodziliśmy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że on się przygotowuje do walki, wydaje nową płytę. Nie mogę powiedzieć, jaka to jest kwota, ale mogę potwierdzić, że wszystko wpłynęło". Pieniądze...

 • Czym Polsat zaskoczy jesienią?

  "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie" i "Stand up. Zabij mnie śmiechem" to nowości, które na jesień przygotował Polsat.