• Informacje na temat:

  ksywka

Artykuły na temat: ksywka
 • Jak poznałem waszą matkę

  Chłopaki starają się przekonać Marshalla, by trzymał się z dala od swojej nowej dziewczyny, ponieważ ta sprawia wrażenie szalonej. Barney ma nową ksywkę....

 • Jest pierwszy zwiastun "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona

  Wytwórnia Warner Bros zaprezentowała pierwszy zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona "Inherent Vice". W ekranizacji powieści "Wada ukryta" Thomasa Pynchona zobaczymy Joaquina Phoenixa, Josha Brolina i Reese Witherspoon.

 • Czarna mamba ostrzy pazury...

  Ivona Pavlović (45 l.) nie jest zła na swoją ksywkę "czarna mamba". Wręcz odwrotnie.

 • Tau: Utwory niektórych raperów prowadzą do depresji i samobójstw

  Raper Tau, znany wcześniej jako Medium, po raz kolejny postanowił podzielić się przemyśleniami dotyczącymi wiary oraz polskiego rapu. Tym razem poruszył temat tekstów w rodzimym hip hopie.

 • Wizyta szkolnej brzyduli i... rodzącej pacjentki!

  Anna Samusionek - dawna koleżanka Jerzego (Jacek Braciak) i Tadeusza (Tomasz Karolak) - w szkole miała ksywkę... Pasztet oraz Katarzyna Galica w roli pacjentki Joanny (Kinga Preis), która zacznie rodzić u Polaków w... salonie! - oto atrakcje 15. i 16. odcinka “Ja to mam szczęście!" (emisja w środę 25 kwietnia).

 • "Kingsman: Tajne służby" : Kurs na angielskiego dżentelmena

  Tradycyjni, angielscy szpiedzy, agenci służb specjalnych to popkulturowi bohaterowie, których warto czasami zderzyć z nowinkami ze świata kultury masowej. W najnowszym filmie Matthew Vaughna "Kingsman: Tajne służby" świat wyspiarskich dżentelmenów, którzy od wieków tworzą coś w rodzaju tajemnego zakonu służb specjalnych przechodzi metamorfozę.

 • Oto polski Leonardo DiCaprio!

  Czy wiecie jaką ksywkę ma 26-letni Maciej Radel, czyli serialowy Wojciech Bażant z "BrzydUli"? Jeśli nie, koniecznie musicie to przeczytać!

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Kim jest Pula Hula?

  Krzysztof Kiersznowski, poza "Barwami szczęścia", gdzie gra Stefana Górkę, pojawia się obecnie także w serialu "Blondynka" w TVP 1. Aktor wciela się w postać felczera Kozyry, mieszkańca Majaków o przedziwnej ksywce Pula Hula.

 • Polski hip hop: 10 powrotów, na które czekamy

  W 2014 roku niespodziewanie uaktywnił się Jotuze z legendarnego składu Grammatik, co zaowocowało zwrotką na wspólnym projekcie duetu HV/Noon. Niedawno zaś gruchnęła informacja, że Gres, współautor jednej z najlepszych EP-ek w historii polskiego rapu ("Noc"), ma w planach nagranie materiału razem z Greenem jako FRAKTAL. Takie powroty sprawiają, że słuchacze z niecierpliwością oczekują kolejnych sensacyjnych comebacków, więc poniżej przedstawiamy wam dziesięciu innych nawijaczy, których kawałki...

Zdjęcia na temat: ksywka
Wideo na temat: ksywka
 • Cichopek zdradziła swoje szkolne przezwisko

  "Gwiazdy" zdradziły, jakie miały ksywki w szkolnych czasach. Katarzyna Cichopek przyznała, że pseudonim nie oddawał jej charakteru, ponieważ pochodził od... nazwiska.  (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ksywka