• Informacje na temat:

  kształt gwiazdek

Artykuły na temat: kształt gwiazdek
 • Gwiazdka bez śniegu

  Aktorka Alley Mills, czyli Pamela Douglas z "Mody na sukces", uwielbia Boże Narodzenie. Święta to dla niej czas spotkań z rodziną, śpiewania kolęd i prowadzenia rozmów do białego rana. O tym, jak wyglądają przygotowania, opowiada nam w swoim domu w Los Angeles.

 • Miley Cyrus w ogniu krytyki. Przesada?

  Australijski aktor Liam Hemsworth broni swojej dziewczyny Miley Cyrus przed falą krytyki związaną z kontrowersyjnym zachowaniem gwiazdki.

 • Katarzyna Burzyńska w zaawansowanej ciąży! Który to miesiąc?

  Prezenterka jest już mamą 3,5-letniego Henia, a teraz wraz z partnerem oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Okazuje się, że teraz urodzi się dziewczynka, a dumna mama chętnie chwali się ciążowymi kształtami na swoim profilu w mediach społecznościowych. To właśnie na umieszczanych tam zdjęciach widzimy, że dziennikarka jest bardzo aktywna w ciąży, a jej ostatnia rozmowa z  dziennikarką...

 • Brazylijska dziewczyna Bonda?

  Według brazylijskiej prasy dziewczyną agenta 007 w "Bondzie 22" będzie jedna z lokalnych gwiazdek: Juliana Paes bądź Fernanda Lima.

 • Coco Austin pozuje z córeczką!

  Coco Austin (39 l.) to żona rapera Ice T oraz amerykańska celebrytka, której znakiem rozpoznawczym są ogromne piersi i pośladki. Kilka miesięcy temu Coco urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz gwiazdka może chwalić się już nie tylko ponętnymi kształtami, ale i uroczą Chanel Nicole. Znana mama już ciąga malucha po stacjach telewizyjnych i pozuje do licznych zdjęć. Jej piersi wydają się jednak...

 • "Spring Breakers": Wiosna wkoło

  "Spring Breakers" jest jak pierwszy podmuch wiosny - szalonej i euforycznej, jak przebiśnieg - tyle że w kształcie spluwy, jak wiosenny deszcz - lejącego się z nieba alkoholu.

 • Natalia Siwiec już się nie rozbierze! Skąd taka decyzja?

  Natalia Siwiec (34 l.) zaistniała w mediach w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, dzięki swoim kuszącym kształtom. Teraz jednak postanowiła, że chce coś zmienić w swojej karierze i już więcej fani nie zobaczą jej pięknego ciała!

 • N. Imbruglia: Nowy kontrakt

  Natalie Imbruglia podpisała nowy kontrakt nagraniowy z niewielką wytwórnią płytową, będącą częścią koncernu BMG. Australijska wokalistka, znana z przeboju "Torn", niedawno została zwolniona z umowy przez firmę RCA, wchodzącą w skład... koncernu BMG.

 • Karolina Korwin-Piotrowska wywołała burzę w internecie, publikując urodzinowe zdjęcia swojej suczki. Zwierzę jadło tort zrobiony z parówek i konserwy drobiowej ze świeczką w kształcie cyfry 4. Zdjęcia spotkały się ze sprzecznym odbiorem.

 • Lindsay Lohan wygląda na 66 lat?

  Fotografowie czekający na aktorkę Lindsay Lohan pod hotelem Mercer w Nowym Jorku pomylili ją z Debbie Harry, 66-letnią wokalistką zespołu Blondie!

Zdjęcia na temat: kształt gwiazdek
Wideo na temat: kształt gwiazdek
 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Braterstwo

  "Braterstwo" zgłębia środowisko duńskich neonazistów, w którym najbardziej błyskotliwy spośród rekrutów - Lars - jest jednocześnie zakamuflowanym gejem. Zawiedziony po pominięciu go przy rozdzielaniu awansów (najprawdopodobniej jako konsekwencja plotek o jego skłonnościach homoseksualnych) Lars wydaje się kwestionować swoją męskość. Gdy trafia do neonazistowskiej grupy, gdzie jest szanowany i doceniany, wnika w nią totalnie. Poznaje tam Jimmy'ego, bodaj najbardziej agresywnego w otwierającej...