• Informacje na temat:

  kto jest gejem

Artykuły na temat: kto jest gejem
 • Chłopiec popełnił samobójstwo, gdyż - jak twierdzi rodzina - był szykanowany i prześladowany za swoją orientację seksualną. O tym, że Kacper jest gejem wiedzieli nie tylko koledzy i koleżanki, ale(...) kolejne pokolenie. "Wpajając im godne wartości, ucząc tolerancji i równości, zyskamy w kraju więcej pokory i zrozumienia, dlatego chciałbym dać przykład innym, że jestem dumnym gejem, który nie...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Gus Kenworthy wyznaje: Jestem gejem!

  ...wszyscy noszą czapeczki Red Bulla, Monstera lub Rockstara, t-shirty, dżinsy i skejterskie buty. Jeżdżą autami podobnego typu, słuchają podobnej muzyki. To środowisko nie jest najbardziej otwarte dla kogoś, kto jest inny. Trochę się tym denerwuję" - mówi w wywiadzie.

 • Hozier na Open'er Festival 2015

  Pochodzący z Irlandii Hozier, jedno z największych muzycznych odkryć 2014 roku, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Jego utwór "Take Me To Church" to niekwestionowany przebój ostatnich kilku miesięcy.

 • Piotr Trojan ujawnił tajemnice gejów! Teraz dostaje pogróżki!

  ..., fabuła spektaklu jest inspirowana życiem samego Trojana! Jest on bowiem gejem i korzystał z aplikacji Grindr, aby umawiać się z innymi mężczyznami. Na łamach "Newsweeka" aktor zdradza nieco szczegółów(...) z jedną osobą. Potrzebuję szerszej relacji, bardziej otwartej. Geje nie mają dzieci, nic ich nie trzyma,więc czują swobodę, są bardziej szczerzy ze sobą" - mówi. Czy aktor nie jest może aż nazbyt...

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • Tomasz Kammel wyznaje: "Nie jestem gejem"

  ...z wątkiem homoseksualnym. Dlaczego to zrobił? Wytłumaczył się w rozmowie z reporterką z bloga Jastrzębskiej. "To, co opublikowałem mówi samo za siebie. A kto jak chce dorobić sobie do tego komentarz, zawsze powtarzam jedno – nie jestem gejem, ale gdybym był, byłbym dumny" - powiedział.  Nie pozostawił żadnych wątpliwości! *** Zobacz więcej materiałów:

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • ...której sami napisali tekst. Produkcją całości zajął się Patryk Tylza, producent znany ze współpracy m.in. z Sound’N’Grace i Dawidem Kwiatkowskim. Ciekawostką jest fakt, że do rozwijania pasji Jakuba(...)'. Potraktowaliśmy to wtedy jako żart, ale ziarno zostało zasiane. Na początku nieśmiało wracaliśmy do tematu, ale po jakimś czasie powstał tekst, który bardzo nam się spodobał i poczuliśmy, że trzeba coś...

 • Tinky Winky nie jest gejem

  "Teletubiś Tinky Winky ma damską torebkę, bo to jest jego zabawka, a nie dlatego, że jest gejem" - poinformował Andrew Kerr, producent słynnego filmu.

Zdjęcia na temat: kto jest gejem
Dyskusje na temat: kto jest gejem
 • Re: “Singielka": Kto jest kim w portalu "Co tam"?

  Skąd wiesz ze on jest gejem co nie mów tego co nie jesteś sam pewny

 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  Chcesz dziecka by zrobić z niego takiego samego jak Ty. Jesteś gejem to sobie nim bądź nie obchodzi mnie kto Ci czyści rurę, ale nie żądaj by to inni uznali za normalne. A przy Twoich zarobkach chyba mieszkanie plus jest nie dla Ciebie.

 • Re: Wentworth Miller: W latach 2005-2006 nal...

  "Ubiegłotygodniowy wywiad w „Dużym Formacie” z Jakubem Janiszewskim, zdeklarowanym gejem, dziennikarzem TOK FM, autorem książki „Kto w Polsce ma HIV” wywołał spore oburzenie wśród środowiska(...) ten problem „zuniwersalizowano”. Patogen może zakazić tak samo ciebie, jak i mnie, ale ja mam o wiele większą szansę spotkać osobę zakażoną, bo jestem gejem. Skąd to ryzyko? M.in. stąd, że geje mają

 • Re: "rodzinka.pl": Daniel Dziorek wyrzucony z serialu za homofobię?

  żołnierza, który jest podejrzewany o bycie gejem i uprawianie seksu doodbytniczego. Dlaczego tam ludzie umieją dostrzec zagrożenie, które niesie spustoszenie naszego życia na ziemi, a nie potrafią(...)Homoseksualizm jest "gorszy niż wszystkie klęski żywiołowe razem wzięte!" powiedział Prezydent Gambii. Prezydent Gambii oświadczył publicznie na forum ONZ, że homoseksualizm jest "bardziej

 • Re: "rodzinka.pl": Daniel Dziorek wyrzucony z serialu za homofobię?

  żołnierza, który jest podejrzewany o bycie gejem i uprawianie seksu doodbytniczego. Dlaczego tam ludzie umieją dostrzec zagrożenie, które niesie spustoszenie naszego życia na ziemi, a nie potrafią(...)Homoseksualizm jest "gorszy niż wszystkie klęski żywiołowe razem wzięte!" powiedział Prezydent Gambii. Prezydent Gambii oświadczył publicznie na forum ONZ, że homoseksualizm jest "bardziej

 • Re: Mąż Małgosi jest gejem

  "świadkami.... będziemy świadkami" kto tu pisze artykuły?

 • Re: Kto odchodzi, kto zostaje?

  Tak dla ścisłości to on jest gejem, trafiłeś hehe

 • Re: Jej chłopak jest gejem

  a co ma kosciół do tego? od zarania dziejów faceci z facetami też sie kochali a kto tego nie spróbował nie wie jak to smakuje:)

 • Re: Jej chłopak jest gejem

  a co ma kosciół do tego? od zarania dziejów faceci z facetami też sie kochali a kto tego nie spróbował nie wie jak to smakuje:) OJ RACJA AŻ SZKODA ŻE WCZEŚNIEJ NIE SPRÓBOWAŁEM TEGO Z FACETEM !!!!

 • Re: Jej chłopak jest gejem

  a co ma kosciół do tego? od zarania dziejów faceci z facetami też sie kochali a kto tego nie spróbował nie wie jak to smakuje:) a ty próbowałeś ? idź się hajtnij z chłopem!