• Informacje na temat:

  kto jest mężęm figury

Artykuły na temat: kto jest mężęm figury
 • Katarzyna Figura znów się przeprowadza?! Co będzie z dziećmi?!

  Katarzyna Figura (56 l.) to niespokojna dusza. Jej życie też nie jest usłane różami, a w dodatku może niedługo czekać ją spora życiowa zmiana!

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Teściowa Katarzyny Figury udzieliła wstrząsającego wywiadu!

  Dorothy Morton, matka męża Katarzyny Figury (54 l.) nie zostawia na synu suchej nitki. Wyznaje także, że boi się o życie swoje, synowej i wnuczek!

 • Magdalena Walach: Nowa królowa seriali

  Niepostrzeżenie Magdalena Walach wyrasta na najbardziej zajętą serialową aktorkę. Ta jesień niewątpliwie będzie należała właśnie do niej! Jaka jest tajemnica jej sukcesu?

 • Kasia Figura wspiera Weronikę Rosati. Opisze, co działo się w jej domu!

  ...na następnej stronie... Aktorka ma wiele notatek, ale najcenniejszą pomocą w pisaniu wspomnień jest jej mama Halina, która mieszka z nią na wybrzeżu i wieczorami, kiedy dziewczynki - Koko(...) się życiem, dotarła do niej informacja o tym, co działo się w życiu Weroniki Rosati. Odżyły wspomnienia, bo Figura jak mało kto ją rozumie, dlatego tak bardzo ją wspiera i trzyma za nią kciuki. - Co...

 • Danuta Stenka: Znów chodzę z mężem na randki

  Magia towarzyszy jej nie tylko od święta. Jest obecna w jej życiu na co dzień. W wywiadzie dla tygodnika "Świat&Ludzie" Danuta Stenka (57 l.) opowiada o świętach, małżeństwie i... braku wiary w siebie.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie od razu się pokochali! Mało kto o tym wiedział!

  Paulina Krupińska (32 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (43 l.) poznali się na imprezie. Ona miała chłopaka i nie od razu zaiskrzyło. Tygodnik dopiero teraz wyjawia szczegóły ich związku, o którym ostatnio było dość głośno. Podejrzliwi sądzili, że małżonkowie przechodzą kryzys, a jaka jest prawda?

 • Dzieci Figury wolą mieszkać z ojcem!

  ...zgoła odmiennie. "Dziewczyny go uwielbiają, wchodzą mu na głowę. A on jest szczęśliwy, że ma z nimi tak dobre relacje" - mówi "Super Expressowi" osoba z otoczenia Kaia. Podobno też nie miałyby nic przeciwko, aby zamieszkać z tatą, który bardzo je rozpieszcza i chętnie bierze udział we wszystkich zabawach. Czyżby główny argument aktorki w walce o dzieci właśnie upadł? Przypomnijmy, że w pozwie...

 • Mąż Figury już ma nową kobietę!

  ..., skoro zapoznał już kobietę ze swoimi dziećmi. Kaśka jest wściekła! "Kai przyprowadził ją na spotkanie z córkami. Kasia bardzo się zdenerwowała, gdy dowiedziała się o tym po fakcie. Ona nie chce, by(...) batalią, którą będzie musiała stoczyć w sądzie. Kto wie, może nowa dziewczyna Kaia będzie naciskać na rozwód i Figura uwolni się od męża szybciej, niż jej się wydawało.

 • Cała prawda o mężu Figury

  Kim naprawdę jest Kai Schoenhals?