• Informacje na temat:

  kto jest ojcem tomasza karolaka

Artykuły na temat: kto jest ojcem tomasza karolaka
 • Tomasz Karolak: Kto osłodzi jego samotność?

  Tomasz Karolak (47 l.) od jakiegoś czasu wiedzie samotne życie. Aby zagłuszyć poczucie pustki, aktor stara się jak najwięcej czasu poświęcać dzieciom, a także pracy.

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Rekordowe alimenty gwiazd. Ile Tomasz Karolak będzie płacił na dzieci?

  Violetta Kołakowska (40 l.) i Tomasz Karolak (46 l.) rozstali się w przyjacielskich stosunkach. Niebawem sąd ma ustalić wysokość alimentów, jakie aktor będzie płacił na dwójkę swoich dzieci.

 • Karolak i Koterski parą gejów

  Czy przebojowy duet Tomasz Karolak - Michał Koterski przejdzie do historii polskiej komedii? Aktorzy wcielą się w zwariowaną parę gejów w filmie "Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz" w reżyserii Adama Dobrzyckiego (scenarzysta "Kołysanki").

 • Tomasz Karolak zmienił się dla Violi!

  Wieczny chłopiec, jak określa się Tomasza Karolaka (44 l.), coraz częściej myśli o stabilizacji. Nawet jego stosunek do Violi (38 l.), matki ich dzieci: Leny i Leona, bardzo się zmienił. Aktor(...). I choć do tej pory aktor nie palił się do wspólnych fotek, tym razem, czule przytulając Violę, pozował z nią fotoreporterom. Wygląda na to, że cierpliwość Kołakowskiej, która wcześniej rzadko...

 • Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

  Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.

 • Karolak i Boczarska są coraz bliżej?

  ...początku stycznia. Jak donosi "Na Żywo", aktor i jego była partnerka spotykają się niemal codziennie. Ma to związek z tym, że Karolak załatwił Boczarskiej fuchę u siebie w teatrze. "W drugiej połowie stycznia na scenie IMKI, prywatnego teatru aktora, rozpoczęły się próby do przedstawienia 'Operetka'. Główne role grają Boczarska i Karolak. Premiera zaplanowana jest na kwiecień, więc w najbliższym...

 • Karolak czy Adamczyk?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "aktor"? Pomiędzy sobą walczą prawdziwe gwiazdy polskiego kina. Oto oni!

 • Serialowi ojcowie na medal

  ...i ojcem. Świetny kontakt ma także z Antkiem (Jakub Jankiewicz), synem nowej narzeczonej. Kto by pomyślał, że Mostowiak szybko otrząśnie się z żałoby, dojdzie do siebie i poskromi taką gromadkę dzieci...  O kolejnych problemach Marka z córkami (a nawet niedoszłym zięciem!) przeczytacie TUTAJ ! Samotny nie znaczy bezradny Kolejnym samotnym tatą jest Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński...

 • Startuje serial "rodzinka.pl"

  Już od środy, 2 marca, w TVP2 będzie się można przekonać, czy Małgorzata Kożuchowska nadaje się na mamę i czy Tomasz Karolak potrafi być kochającym mężem i troskliwym ojcem.