• Informacje na temat:

  kto jest żoną andrzeja grabowskiego

Artykuły na temat: kto jest żoną andrzeja grabowskiego
 • Przykre wyznanie Andrzeja Grabowskiego! Nie tak miało być

  Andrzej Grabowski (67 l.) rzadko opowiada o swoich prywatnym życiu, jednak teraz zrobił wyjątek. W najnowszym wywiadzie dla "Gali” postanowił wrócić do bolesnych wspomnień z przeszłości i opowiedzieć o kulisach rozstania z byłą żoną.

 • Andrzej Grabowski: Nie ja na Facebooku

  Do korzystania z internetu Andrzeja Grabowskiego namówiła żona. Dziś aktor przekonuje innych, że sieć to interesujące narzędzie, które zapewnia dużą wygodę. Aktor dostrzega też jednak ciemne strony internetu.

 • Andrzej Grabowski znów zakochany. Tygodnik ujawnia prawdę o jego nowej wybrance!

  Gdy jego była żona Anita Kruszewska (47 l.), z którą rozwiódł się dwa lata temu, zaczęła układać sobie życie u boku nowego partnera, media donosiły o złym stanie Andrzeja Grabowskiego, sugerując, że(...) kibicują Okazuje się, że jego świetna forma ma związek... z miłością. Wprawdzie aktor nabrał wody w usta i ani myśli chwalić się nowym związkiem.  Jak dowiedziało się "Na żywo", wybranką jego serca jest...

 • Andrzej Grabowski w "Tańcu z gwiazdami"

  Wiadomo już, kto będzie czwartym jurorem nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Obok Beaty Tyszkiewicz, Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego usiądzie Andrzej Grabowski.

 • Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska: czy to już koniec pięknej miłości?

  ...​Od kilku dni media rozpisują się o rozwodzie Andrzeja Grabowskiego (64 l.) i Anity Kruszewskiej (46 l.). Już wcześniej pojawiły się informacje, że w ich małżeństwie nie układa się najlepiej. Jednak mało kto przypuszczał, że sprawa jest tak poważna.

 • "The Voice Of Poland": Bieguny się przyciągają

  W sobotę (10 września) w telewizyjnym konkursie talentów wokalnych przesłuchiwani byli kandydaci z Dolnego Śląska i Wielkopolski. W trakcie show zaiskrzyło pomiędzy Nergalem a atrakcyjną Kasią Grabowską. "Bieguny się przyciągają" - słodził charyzmatyczny rockman.

 • Andrzej Grabowski szykuje się do sprzedaży domu?

  Dokładnie rok temu Andrzej Grabowski (66 l.) odetchnął, bo doszedł do porozumienia w sprawie rozwodu z żoną Anitą Kruszewską. – Anita dostała sumę, która pozwoli jej na zakup dwóch niedużych mieszkań w Warszawie – mówi osoba z otoczenia aktora.

 • Trudno zrobić coś głupiego, żeby było aż mądre

  - Teraz, kiedy mam już żonę, dziecko i postanowiłem bardziej skupić się na tym, co oferuje polski rynek. Ale serial, w którym zagram, jest ewenementem na skalę europejską - zapowiada Michał Żebrowski, aktor i dyrektor naczelny Teatru 6.piętro.

 • Andrzej Grabowski zabrał głos ws. medialnych doniesień!

  Andrzej Grabowski (64 l.) i Anita Kruszewska (46.) ostatnio nie mogą się dogadać. Ich małżeństwo zawisło na włosku. Sytuacji jeszcze bardziej się zaogniła, gdy media poinformowały, że aktor układa sobie życie u boku kogoś innego.

 • Krzysztof Ibisz: Będzie ciekawie

  - To nie będzie typowa telewizja śniadaniowa - mówi o swoim nowym programie Krzysztof Ibisz. - Porozmawiamy o rzeczach ważnych, ale w nieco luźniejszej formule. Będzie ciekawie.