• Informacje na temat:

  kto jest żoną jana kobuszewskiego

Artykuły na temat: kto jest żoną jana kobuszewskiego
 • (Nie)święty Święty

  ...amerykański aktor jest przeciwieństwem swego bohatera - podkreśla, że rodzina jest najważniejsza. hm ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***(...) wątpienia prawdą jest to, że obdarowywał ludzi prezentami, a właściwie wręczał im pieniądze, by mieli z czego żyć. Czynił też wiele cudów, które sprawiły, że jego kult rozpowszechnił się na całym świecie...

 • Wojciech Pijanowski docenił swoje korzenie!

  Jest synem krytyka filmowego, Lecha Pijanowskiego, i aktorki Marii Broniewskiej - przybranej córki poety Władysława Broniewskiego (adoptował ją po ślubie z Marią Zarębińską). Zamiłowanie do(...) swoich najbliższych traktował jak normalną rodzinę, w której każdy dorosły miał jakiś zawód. Z wiekiem zaczął doceniać swoje korzenie. - Dzisiaj w pewnym sensie jestem dumny z pochodzenia, ale nadal nie...

 • Kto po Szymonie Majewskim?

  Dowcipny, inteligentny, na czasie. "Szymon Majewski Show" debiutował w 2005 r. Rok później jego "mózg" otrzymał Telekamerę, a w 2007 i 2009 kolejne. Rok temu Szymon Majewski jako 14. i jak dotąd ostatnia osoba, otrzymał Złotą Telekamerę.

 • Wiktor Zborowski: Nie ścigam się

  Zawodowo: jeden z najlepszych polskich aktorów komediowych. Prywatnie: domator, dla którego najważniejsza jest rodzina, włącznie z domowymi zwierzakami.

 • Pogrzeb Gustawa Holoubka

  Wybitny aktor, reżyser, pedagog, dyrektor Teatru Ateneum Gustaw Holoubek został pochowany w środę na warszawskich Starych Powązkach. Prezydent Lech Kaczyński uhonorował pośmiertnie artystę najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!