• Informacje na temat:

  kto jest żoną krzysztofa janczara

Artykuły na temat: kto jest żoną krzysztofa janczara
 • "Klan": Heniutka ma dość Bolka! Zostawi go?

  ...... Ostatnio jesteś nie do wytrzymania - westchnie. Wkrótce po awanturze z Bolkiem Kazuniowa odwiedzi Grażynkę, a ta od razu zorientuje się, że - skoro Heniutka przyszła do niej bez męża i w dodatku jest strasznie zdenerwowana - musiało stać się coś złego. - Pokłóciliście się? Po tylu latach jeszcze się nie dotarliście? - zapyta. - Trudno się z nim dogadać. Jest coraz gorzej. Wszystko przez to, że...

 • Serialowy przewodnik

  ...w zakładzie zjawia się Mateusz. Proboszcz dowiaduje się, że pensjonariusz nie wrócił z nocnej eskapady. Dziubak i Nocul przesłuchują dyrektora placówki. Ustalają, że prawdziwą córką Eugeniusza jest(...)Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1240 Po raz kolejny Olga zwraca się do Piotrka z prośbą o pomoc. Tym razem okazuje...

 • "Klan": Czas goi rany?

  Strata Krystyny dotknęła boleśnie wszystkich Lubiczów. Kto z rodziny znajdzie w sobie siłę, by zacząć życie na nowo, a kto pogrąży się w żałobie i rozpamiętywaniu błędów z przeszłości?

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Znicz dla zmarłych filmowców

  Święto Zmarłych każdego roku sprawia, że wracamy wspomnieniami do tych, których już wśród nas nie ma. Środowisko filmowe straciło w ostatnich miesiącach m.in. takich artystów, jak aktor Eugeniusz Priwieziencew ( serial "Złotopolscy"), reżyser Zbigniew Kuźmiński czy Anne Bancroft, bohaterka kultowego filmu "Absolwent" .