• Informacje na temat:

  kto jest żoną szymona bobrowskiego

Artykuły na temat: kto jest żoną szymona bobrowskiego
 • "Lekarze": Szymon Bobrowski leczy w teatrze!

  ...z żoną biznesmena. W zamian rekin finansjery obiecuje usunąć się w cień, a pan doktor będzie miał wolną drogę do poślubienia "wdowy". Żeby plan się powiódł, trzeba przygotować misterną intrygę. Niestety nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje... - czytamy o sztuce na stronie teatru. Spektakl reżyserowany jest przez Jana Englerta. Na scenie, oprócz Bobrowskiego, pojawią się: Joanna...

 • Szymon Bobrowski: Sceny erotyczne na wciągniętym brzuchu

  Na próbie spektaklu "Intryga" w Teatrze Kamienica Szymon Bobrowski zwierzył się reporterce "Dzień Dobry TVN", co robi aktor w trakcie scen erotycznych. "Wciąga brzuch" - przyznał gwiazdor serialu "Lekarze".

 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  ..."Odwróceni. Ojcowie i córki" W nowej odsłonie "Odwróconych" najważniejszy akcent położony jest na relacje ojców i córek. Akcja rozgrywa się kilkanaście lat po wydarzeniach z sezonu pierwszego(...). Stary Pruszków nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką...

 • 40. urodziny Szymona Bobrowskiego

  Szymon Bobrowski kończy w środę, 16 maja, 40 lat. Tuż przed osiągnięciem tego "magicznego" wieku, artysta doczekał się swojej najważniejszej roli w dotychczasowej karierze - w filmie "Bokser".

 • Hity na jesień 2014

  Rebrow prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego wybuchu bomby. W jednostce straży granicznej w Bieszczadach dochodzi do eksplozji bomby. Jedynym ocalałym z tragedii jest kapitan Wiktor Rebrow (Leszek(...) straciła pracę. Jest w tarapatach. Ale ma też zmysł obserwacji, ostry język i znajomość życia. Wykorzysta te atuty, gdy niespodziewanie wkroczy do świata prawników. Połączy tych, którzy potrzebują pomocy...

 • Bobrowski: "Instynkt" jak film akcji

  Szymon Bobrowski od marca pojawi się na ekranach telewizorów u boku Danuty Stenki w nowym serialu kryminalnym "Instynkt". Aktor opowiada o swojej nowej roli i zawodzie, który jak mówi, sprawia, że jest szczęśliwym człowiekiem.

 • ​"Na dobre i na złe": Przyjaciele mówili na nią Duśka

  Minęła dziesiąta rocznica śmierci aktorki, która w pamięci szerokiej widowni zapisała się jako siostra Danuta z "Na dobre i na złe". Los zadrwił z niej okrutnie. Nowotwór zabił ją w momencie, gdy po latach pracy zyskała popularność i prawdopodobnie czekały na nią kolejne atrakcyjne propozycje zawodowe, a w życiu prywatnym odnalazła swoją drugą połowę.

 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  Ten film zapewnił mi jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć w moim życiu - o roli Przemka w obrazie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie" opowiada Szymon Bobrowski.

 • "Czas honoru": Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

  ...inspektor Lena Korcz, seksowna i ambitna kobieta. - Jest wymagająca dla swoich podwładnych, do tego uparta i nie bojąca się ryzyka. Nie ujawnia, skąd pochodzi i strzeże swojej prywatności(...) Zacharzewscy), choć są do siebie podobni jak dwie krople wody, różni niemal wszystko. Jeden jest świetnym maklerem, drugi mężczyzną od zawsze skonfliktowanym z prawem. Jeden wykształconym człowiekiem...

 • Pasikowski w teatrze

  W sobotę, 16 marca, w warszawskim Teatrze Powszechnym odbędzie się premiera sztuki Edwarda Albee'ego "Kto się boi Virginii Woolf". Spektakl to teatralny debiut znanego reżysera filmowego Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Marek Kondrat, Agnieszka Krukówna i Szymon Bobrowski.