• Informacje na temat:

  kto ma najładniejszą dziewczynę

Artykuły na temat: kto ma najładniejszą dziewczynę
 • ​"Na Wspólnej": Transfer z "Dziewczyn ze Lwowa" na Wspólną!

  Oldyńska), powszechnie uchodzącej za najładniejszą dziewczynę w całym liceum. Po fenomenalnej interpretacji kwestii Romea piękność zaprosi młodego Smolnego do grona znajomych na portalu społecznościowym.(...)Mało kto pamięta, że Katarzyna Ucherska debiutowała kilka lat temu w będącym słynną kuźnią kadr "Klanie" jako Julia, córka Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski). Zanim dostała rolę w "Dziewczynach ze...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • ​ "Pierwsza miłość" we wrześniu, czyli śmierć Igora i inne zagadki

  Śledztwo w sprawie morderstwa Igora  trwa już kilka tygodniu i najwyraźniej utknęło w miejscu. Kto zabił męża Sabiny (Urszula Dębska)? W kręgu podejrzeń są Grzegorz (Jan Jankowski), Radek (Mateusz(...) w Wadlewie, gdzie odbędą się wybory na najładniejszą wieś w powiecie. Wadlewscy panowie - Roman (Lech Dyblik),  Seweryn (Mirosław Kropielnicki) i Wojtek (Piotr Głowacki) wyjadą do sanatorium w Lądku Zdroju...

 • Kto jest kim w "Sali samobójców"?

  - Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było - mówi Jan Komasa, reżyser głośnej "Sali samobójców", która na ekranach kin zadebiutuje 4 marca. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć specjalny materiał, w którym aktorzy niezwykle szczerze opowiadają o swych postaciach.

 • Wybory najpiękniejszej

  Eli (Katarzyna Zielińska), że jest najładniejszą dziewczyną na imprezie. Usłyszy to Viola (Małgorzata Socha), która szybko zaprotestuje: "A mnie Sebulek powiedział, że to ja jestem najpiękniejsza! No cóż, każda foczka swój ogonek chwali. Prawda, panie Waldku? - Viola jak zwykle pomyli imię ochroniarza. "A mnie kto powie, że jestem najładniejsza? - odezwie się Ala (Dorota Pomykała). Józef...

 • Marcin Jędrych poleca śpiewające dziewczyny

  Czy ktoś, kto ma w dorobku jedną płytę i dwa przebojowe single może być uważany za gwiazdę? - m.in. na to pytanie w programie Ten Top TV odpowiada Marcin Jędrych, popularny dziennikarz RMF FM.

 • Biała suknia i zabawa do rana!

  Która z dziewczyn założy najładniejszą kreację? Kto zawiruje na parkiecie, a kto zatopi smutki w alkoholu? Ale zanim do tego dojdzie, panna młoda znajdzie się na ... pogotowiu. Po szaleństwach na wieczorze panieńskim, okaże się, że Olga z bólu nie może zrobić ani kroku. Zapraszamy na 584. odcinek serialu "M jak miłość", który telewizyjna Dwójka wyemituje we wtorek, 13 maja.

 • "Pierwsza miłość": Kto zabił Igora?

  Ciekawe interaktywne śledztwo przygotowali dla widzów producenci serialu "Pierwsza miłość". Zanim wyemitowane zostaną odcinki, które przyniosą przełom w śledztwie w sprawie śmierci Igora (Rafał Mohr), fani produkcji Polsatu mogą na własną rękę przepytać świadków, poznać motywy podejrzanych oraz przyjrzeć się dowodom.

 • Wesele w "M jak miłość"

  Biała suknia, ślubny tort, kwiaty, prezenty, gratulacje... i zabawa do rana. Zobaczcie jak będzie wyglądało wesele Olgi i Kuby!

 • "Nie lubimy sauny"

  The Rasmus to nazwa, którą na początku 2003 roku poza Skandynawią mało kto słyszał. Fiński kwartet stał się gwiazdą w wielu europejskich krajach za sprawą jednego przeboju - "In The Shadows". Płyta(...) przeróbki kompozycji Metalliki i Nirvany. Przyznali się też, że nie przepadają za sauną i nie wiedzą, kto to jest Adam Małysz.