• Informacje na temat:

  kto pojedzie na eurowizje

Artykuły na temat: kto pojedzie na eurowizje
 • Od kilku tygodni nie ustają spekulacje, kto powinien w maju pojechać do Austrii, gdzie odbędzie się konkurs Eurowizji. Na "giełdzie nazwisk" znalazły się m.in. Doda oraz Edyta Górniak. Wydawało się, że ta pierwsza ma największe szanse. "Fakt" informuje tymczasem, że Polskę będzie reprezentować zupełnie kto inny! Tabloid nieoficjalnie dowiedział się, że do Austrii pojedzie Ania Wyszkoni...

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Zaskakująca relacja Ryszarda Rynkowskiego i znanej wokalistki. O tym mało kto wiedział!

  ..., która skontaktowała się z Edytą. Zaniepokoiły ją doniesienia mediów o tym, że krążył wokół swojego domu z bronią gotową do strzału, i że w środku byli jego bliscy. Na szczęście wszystko wróciło do...

 • Kto pojedzie na Eurowizję?

  Trwa finał krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziesięciu artystów walczy o to, który z nich będzie reprezentował Polskę 10 maja w Dusseldorfie w Niemczech.

 • Eurowizja: Kto pojedzie z Polski?

  W sobotę, 24 stycznia, wieczorem okaże się, kto będzie reprezentował Polskę podczas zbliżającego się Konkursu Piosenki Eurowizji w Turcji. Szansę ma 15 wykonawców, którzy staną w szranki w krajowych eliminacjach do festiwalu. Koncert na żywo pokaże telewizyjna Jedynka, a triumfatora wybiorą telewidzowie w głosowaniu telefonicznym i sms-owym.

 • Radiohead na Eurowizji?

  Czy zespół Radio head będzie reprezentował Wielką Brytanię w przyszłorocznym konkursie Eurowizji? Niewykluczone - na Wyspach trwa bowiem wielka debata na temat tego, kto powinien pojechać na najbliższy festiwal, po kompromitującej porażce zespołu Jemini.

 • Eurowizja: Kto z Polski?

  Telewizja Polska nadal nie podjęła decyzji o sposobie przeprowadzenia krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizja, który w 2005 roku odbędzie się w Kijowie. Czy - podobnie jak w ostatnich dwóch latach - wyboru dokonają widzowie, czy też polskiego kandydata znów, tak jak niegdyś, wyłoni tajemnicza wewnętrzna komisja TVP? Ważniejsze jest jednak pytanie - który wykonawca powinien reprezentować Polskę?

 • Odpuśćmy Eurowizję!

  Spore zamieszanie wokół polskich preselekcji do konkursu Eurowizji, a także ostatnie kiepskie wyniki naszych reprezentantów sprawiają, że coraz więcej jest głosów, że Polska powinna sobie odpuścić udział w tej imprezie.

 • Eurowizja: Brytyjczycy wybrali

  Javine, niedoszła członkini grupy Girls Aloud, wygrała krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji w Wielkiej Brytanii. 24-letnia wokalistka w sobotę, 5 marca, pokonała faworytkę bukmacherów, śpiewającą modelkę Jordan.

 • Eurowizja: Zobacz teledyski!

  Już w przyszłą sobotę, 28 stycznia, odbędzie się koncert "Piosenka dla Europy", będący Krajowym Finałem 51. Konkursu Piosenki Eurowizja. Zobaczymy w nim 15. wykonawców - zarówno polskich, jak i zagranicznych - których piosenki przeszły sito wstępnych eliminacji i trafiły do finału preselekcji. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledyski do większości utworów walczących o prawo reprezentowania Polski w finale w Atenach.