• Informacje na temat:

  kto poprowadzi oscary 2012

Artykuły na temat: kto poprowadzi oscary 2012
 • Na te premiery czekamy w 2012!

  Z przeprowadzonej przez nas ankiety na największe kinowe hity 2012 roku wynika, że z największym niepokojem oczekujemy premier "Hobbita" Petera Jacksona oraz finałowej części "Sagi 'Zmierzch'". Obydwa filmy trafią jednak do kin pod koniec roku. Jakie inne tytuły będą wydarzeniami nadchodzącego sezonu?

 • Jennifer Lawrence: Z właściwej perspektywy

  Jennifer Lawrence ma 23 lata - i dwa oblicza, które na pozór zupełnie ze sobą nie współgrają. Oscar za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską, którego odebrała na początku tego roku, oficjalnie potwierdził jej członkostwo w klubie najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Z kolei dział w kasowej serii "Igrzyska śmierci" uczynił z niej jedną z najpopularniejszych gwiazd filmowych.

 • Bachleda-Curuś księżną

  Alicja Bachleda-Curuś w roli księżnej Eleonory Lotaryńskiej, Daniel Olbrychski jako generał Marcin Kazimierz Kątski oraz Borys Szyc jako hetman Mikołaj Adam Sieniawski - m.in. ci aktorzy wystąpią w filmie "Bitwa pod Wiedniem", do którego zdjęcia trwają od początku maja.

 • Nie spieszą się przed ołtarz

  Który to już raz słychać plotki o rychłym ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta? Gwiazdorska para od lat żyje szczęśliwie mimo braku obrączek. I wcale nie należy do wyjątków!

 • Nowe polskie filmy dofinansowane

  "Imigranci" Dariusza Jabłońskiego - o Polaku, który zmarł na lotnisku w Kanadzie, a także "Lolo" Marcina Koszałki i film familijny Sławomira Fabickiego "Bonobo Jingo" - m.in. te nowe produkcje otrzymają dofinansowanie od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.