• Informacje na temat:

  kto prowadzi must be the music

Artykuły na temat: kto prowadzi must be the music
 • Zapendowska część osób poznaje już tylko po głosie

  Dramat jurorki "Must be the music" trwa. Elżbieta Zapendowska traci wzrok!

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • Adam Sztaba żeni się z córką Grocholi!

  ...kompozytorem i aranżerem, od lat zasiada też w jury programu "Must be the music", za co zgarnia spore pieniądze. Szelągowska też radzi sobie nie najgorzej finansowo. Udało jej się wkręcić do telewizji(...) i przyjaciół. A znajomi pary to nie byle kto. Sama śmietanka towarzyska stolicy. Głównie artyści i celebryci. Świadkiem na ślubie ma zostać sama Natalia Kukulska, która jest najbliższą przyjaciółką pani...

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

 • Dlaczego Kora latami ukrywała swojego kochanka?

  Wybory uczuciowe jurorki "Must be the music. Tylko muzyka", nie były łatwe. Wokalistka poznała miłość swego życia w wieku 23 lat. Ale miała już wtedy męża i dwuletnie dziecko. Czytaj dalej na(...) przeprowadziło się właśnie z Krakowa do Warszawy i zamieszkało na czwartym piętrze wieżowca. Na siódmym mieszkał student Akademii Teologii Katolickiej, późniejszy pisarz Kamil Sipowicz (62

 • Recenzja Mama Selita "Materialiści": Mama nie wychowa bezstresowo

  Powitajcie dezetera ze świata funku. Ma kły, ma pazury, ma więcej emocji.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Must Be The Music": Tym razem gościem będzie...

  W niedzielny wieczór zobaczymy kolejny półfinał programu "Must Be The Music. Tylko muzyka". Sprawdź, kto zaprezentuje się widzom!

 • Kto wygra walkę o widza?

  Już w weekend startują trzy nowe muzyczne programy: "X-Factor", "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Który z nich okaże się najbardziej atrakcyjny dla polskich widzów i tym samym stanie się hitem wiosennej ramówki swojej stacji?

 • Oglądalność show: Kto stracił najmniej?

  W ten weekend oglądalność wszystkich muzyczno-rozrywkowych talent shows zgodnie zanurkowała.