• Informacje na temat:

  kto prowadzi teleexpress

Artykuły na temat: kto prowadzi teleexpress
 • TVP wycofuje się z pomysłu. Anna Popek niepocieszona!

  Kilka dni temu media obiegła informacja, że Ania Popek (49 l.) zastąpi Macieja Orłosia w "Teleexpressie". Telewizja wydała oświadczenie w tej sprawie.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Maciej Orłoś: Czym dziś zajmuje się dziennikarz?

  Przez 25 lat był gospodarzem "Teleexpressu", dlatego odejście Macieja Orłosia (58 l.) z Telewizji Polskiej było dla wszystkich sporą sensacją. Dzisiaj prezenter dojrzał do autorskiego pomysłu. Chce założyć własny kanał w internecie. "Rewii" zdradza, kto niepodzielnie rządzi w jego domu i gdzie chce zamieszkać na emeryturze.

 • Opole 2011: Kto zgruzuje budę?

  Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011. Wiadomo już, kto zmierzy się w ostatnim etapie konkursu SuperJedynek. Największym zaskoczeniem jest obecność metalowej grupy Acid Drinkers.

 • Maciej Orłoś będzie pracował do śmierci? "ZUS wyliczył mi emeryturę na..."

  Miller był premierem, prezydentem Aleksander Kwaśniewski, a prezesem TVP Robert Kwiatkowski - wtedy też czuło się oddech na plecach. Choć "Teleexpress" był traktowany przez polityków z przymrużeniem oka(...), tylko o gościu, który prowadzi programy telewizyjne. A co jeszcze o panu mówią? - Nie wiem, ale myślę, że mówią o mnie dobrze. Mogę tak przypuszczać na podstawie naszych już wieloletnich relacji...

 • "Znajdź sobie pracę, którą lubisz"

  Pisze bajki, przekazuje najważniejsze informacje, a teraz... promuje Polskę. Czy ma jeszcze jakieś marzenia? - Żebym wreszcie zaczął chodzić na basen i codziennie robił pompki - mówi z śmiechem Maciej Orłoś.

 • W telewizji mu podziękowali. "Jest pan za nerwowy". Ostatni wywiad z Bogusławem Kaczyńskim!

  ...projektów. Przyjeżdżali do mnie przedstawiciele radia i telewizji; mówili, że widzowie czekają. Zebrałem w sobie siły i już kilka miesięcy po udarze poprowadziłem koncert w Krynicy. W "Teleexpressie(...) prowadziłem, przyszedł przedstawiciel telewizji i zaproponował mi pracę. Poczułem się urażony, że coś takiego oferują pianiście - telewizja wtedy dopiero raczkowała. Przekonywał mnie, zostawił wizytówkę...

 • Czwarta władza: Kto najlepszy?

  Oni sami uważają, że żadnej władzy nie mają. Starają się być obiektywni, rzetelnie relacjonować ważne wydarzenia. Widzowie to doceniają. Za najlepszych uznali Durczoka, Orłosia i Kraśkę.

 • Robert Janowski: Nic na siłę

  Teleturniej "Jaka to melodia?" bije rekordy popularności. Robert Janowski, który prowadzi go od samego początku, a więc od 1997 roku, mówi, że najważniejsza dla niego jest... naturalność. - Nikogo nie udaję, i to się podoba - mówi.

 • Dziennikarka wyrzucona z "Wiadomości"!

  Znana dziennikarka Małgorzata Wyszyńska została usunięta z redakcji "Wiadomości" w trybie natychmiastowym. W piątek, 13 stycznia, miała prowadzić główne wydanie programu informacyjnego Jedynki. Nie wiadomo, kto ją zastąpi.

Wideo na temat: kto prowadzi teleexpress
 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • Jeśli nie my, to kto?

  Wschodnie Niemcy, wczesne lata 60. W kraju jeszcze spokój. Bernward Vesper rozpoczyna studia w Tuebingen. Chodzi na seminarium retoryki. Chce pisać. Noce spędza bezsennie przy maszynie do pisania. W międzyczasie próbuje bronić swojego ojca, pisarza o niechlubnej nazistowskiej sławie. Kraj, w którym Bernward żyje, topi się w przeszłości. Od zakończenia wojny minęło 15 lat, starzy naziści znowu robią karierę, nie mówi się o przestępstwach wojennych. Wtedy poznaje Gudrun Ensslin i jej...

 • Dla Ellen

  Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień – okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka rockowego nie sprawia wrażenia człowieka zbyt pochłoniętego obowiązkami czy obarczonego powinnościami innymi niż koncerty i szampańska zabawa tuż po nich. Pewnie wiódłby taką egzystencję dalej, gdyby nie moment otrzeźwienia: utrata prawa do opieki nad ukochaną córką, Ellen. Wydaje się, że Joby wyczerpał już wszystkie szanse, jakie dawała mu Claire, matka...