• Informacje na temat:

  kto prowadził teleturniej wielka gra

Artykuły na temat: kto prowadził teleturniej wielka gra
 • Sławomir oświadcza: synek będzie miał rodzeństwo!

  Tryska humorem i energią. Sławomir Zapała (35 l.) odniósł ogromny sukces. Wielka w tym zasługa kobiety, która stoi u jego boku. Tworzą szczęśliwą rodzinę.

 • Stanisława Ryster nie kryje wściekłości: Dostałam od nich po łbie!

  Stanisława Ryster przez lata prowadziła kultowy już teleturniej "Wielka gra", który ostatecznie został zdjęty przeszło 10 lat temu. Niedawno pojawiły się pogłoski, że nowe władze TVP planują wznowić(...) w tyłek. A teraz mi będą mówić, że jestem „ikoną” i chcą mojego powrotu? Niech zrobią inny teleturniej wiedzowy. "Wielka Gra" istniała 31 lat, wypieprzyli ją i tym samym skończyła się pewna epoka...

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...i Marcina Kuca, "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" , czy "Gotowi do gotowania. Start!" z Marzeną Rogalską w roli prowadzącej, a także pełen niespodzianek program "Wkręceni w randkę" prowadzony przez Annę Lucińską i Aleksandra Sikorę oraz teleturniej mistrza puenty Radka Brzózki "Gra słów. Krzyżówka" . Dużo emocji dostarczą z pewnością programy "Koło Fortuny" i "Jaka to melodia?" , których...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją

 • Eurowizja: Kim jest Marcin Mroziński?

  Piosenkarz, aktor i prezenter. Uczestnik programów "Idol", "Szansa na sukces" i "Jaka to melodia". Ma 24 lata. W maju w Oslo podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2010 zaśpiewa utwór "Legenda". Czy za jego sprawą przestaniemy się wstydzić za nasze eurowizyjne "osiągnięcia"? Marcin Mroziński zapewnia, że będzie ciężko pracował i walczył o sukces.

 • Jagielski: Nie jest ważne, kto wygra

  Wojciech Jagielski z dużą dawką humoru sprawdzi jak rodzice dobrze znają swoje pociechy. Jego show "Wielka Draka o Dzieciaka" staruje 18 września w TVP 2.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?