• Informacje na temat:

  kto przytył

Artykuły na temat: kto przytył
 • "Dramat" Anki Lewandowskiej! To stało się w te Święta!

  Anna Lewandowska (29 l.) poinformowała fanki, że nieco pojadła przy wigilijnym stole. Tak, ona też przytyła!

 • Kim Cattrall: Otyła prostytutka

  Kim Cattrall ("Seks w wielkim mieście") przeżyła niemały wstrząs, gdy zobaczyła siebie w roli otyłej prostytutki w najnowszym filmie "Meet Monica Velour".

 • Ewa Farna w stroju hokeisty! Wzbudziła wiele emocji

  ...małych na pewno nie należy”. Gdy ostatnio piosenkarka zamieściła swoją fotkę w stroju hokeisty, jedna z fanek postanowiła zażartować: „Ne wyglądasz wcale jakbyś przytyła hahaha” – napisała. Na odpowiedź Farnej nie przyszło długo czekać. „Wiesz ile waży to co mam na sobie? I czy widziałaś kiedyś kogoś kto by wglądał szczupło w hokejowym ubranku?” – odparła.

 • Kim Kardashian nie myśli o diecie

  Kim Kardashian po urodzeniu dziecka mocno przytyła. Celebrytka twierdzi jednak, że na diety odchudzające przyjdzie jeszcze czas, bo na siłę zrzucać zbędnych kilogramów nie zamierza.

 • Gwiazda komedii I kto to mówi Kirstie Alley (66 l.) wciąż nie może zapanować nad sylwetką.

 • Chce starzeć się z godnością

  Kim Cattrall przyznaje, że we współczesnej społeczności trudno starzeć się z godnością. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" podkreśla, że kobiety dojrzałe są piętnowane.

 • Dominika Gwit kusi! Wrzuciła seksowne zdjęcie z łóżka!

  Dominika Gwit (30 l.) kolejny raz wywołała ogromne emocje w sieci. "Czuję się bosko" - przekonuje celebrytka, ale w komentarzach mało kto w to wierzy.

 • Maciej Zakościelny: Policjant, żołnierz, strażak

  Deklaruje, że chciałby zagrać brzydala, do roli mógłby przytyć albo schudnąć. Tymczasem filmowcy widzą w Macieju Zakościelnym tylko przystojniaka. Do tego odważnego i honorowego.

 • Dominika Gwit pęka z dumy! Zaręczyny nieźle ją uskrzydliły!

  Dominika Gwit nigdy nie czuła się tak szczęśliwa. Niebawem zostanie żoną, a kto wie, czy niebawem także i matką. I pomyśleć, że jeszcze rok temu jedyną jej miłością było obsesyjne odchudzanie się...

 • Borys Szyc o... gotowaniu

  Kto nie chciałby gotować tak, jak główni bohaterowie serialu "Przepis na życie"? Teraz każdy, kto choć raz zamarzył o tym, by spróbować dań, którymi zajadają się Jerzy, Anka, Pola, Mania i pozostałe serialowe postaci, ma na to szansę.

Zdjęcia na temat: kto przytył
Wideo na temat: kto przytył
 • Sara May pokazała synka w teledysku! Sama nieźle przytyła!

  Sara May kilka miesięcy temu urodziła swojego synka, Robina. Celebrytka nie zdradziła do tej pory, kto jest ojcem malca. Za to synkiem już zdążyła się parę razy pochwalić na swoim Facebooku, a ostatnio zaangażowała go do najnowszego teledysku. Jak Wam się podoba Sara w pulchniejszym wydaniu? Myślicie, że etap krytykowania wszystkich celebrytów ma już za sobą?

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • Jeśli nie my, to kto?

  Wschodnie Niemcy, wczesne lata 60. W kraju jeszcze spokój. Bernward Vesper rozpoczyna studia w Tuebingen. Chodzi na seminarium retoryki. Chce pisać. Noce spędza bezsennie przy maszynie do pisania. W międzyczasie próbuje bronić swojego ojca, pisarza o niechlubnej nazistowskiej sławie. Kraj, w którym Bernward żyje, topi się w przeszłości. Od zakończenia wojny minęło 15 lat, starzy naziści znowu robią karierę, nie mówi się o przestępstwach wojennych. Wtedy poznaje Gudrun Ensslin i jej...

Dyskusje na temat: kto przytył
 • Re: Maraton z "MacGyverem"

  Okropne jest porównywanie człowieka na zdjęciach, gdzie ma 30 i prawie 70 lat i zastanawianie się, czemu nie wygląda tak samo, krytykowanie za to, że przytył, że się zaniedbał itd. Czy wy ludzie(...) oceny poprzez pryzmat wyglądu, ale to się zemści, bo ten kto pisze takie rzeczy prędzej czy później zetknie się z opinią, że sam jest nieatrakcyjn, bo np. za gruby. Brawo, dalej promujcie wygląd jako