• Informacje na temat:

  kto to jest czeslaw mozil

Artykuły na temat: kto to jest czeslaw mozil
 • Czesław Mozil w rok zarobi 2,5 miliona!

  ...twarzą zaczął reklamować jedną z sieci komórkowych, za co miał zgarnąć blisko pół miliona. Gwiazdor wzbogaci się zatem w 2013 roku grubo ponad 2 miliony! I kto powiedział, że popularność nie jest(...)W przeciwieństwie do wielu innych polskich piosenkarzy, którzy zarabiają głównie w sezonie wakacyjnym na różnego rodzaju otwartych dla publiczności imprezach, Mozil ma zajęcie cały rok. "Fakt" donosi...

 • "Mali Giganci": Kto zaskoczy Wojewódzkiego?

  Agnieszka Chylińska ponownie w jednym jury z Kuba Wojewódzkim! W najbliższą sobotę,7 marca, na antenie TVN, zadebiutują "Mali Giganci".

 • Spisek w "X Factorze"?!

  Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil przeciwko Mai ! - tak wyglądać ma koalicja i spisek w popularnym show. Po ostatnim odcinku za kulisami wrzało!

 • "Mali Giganci": Kto odpadnie z programu?

  Przed nami szósty odcinek "Małych Gigantów". Tym razem konkurować ze sobą będą Klika Rubika i Czadersi. Któraś drużyna będzie musiała też pożegnać się z programem. Widzowie obejrzą show w sobotę, 11 kwietnia, w TVN.

 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • "Mali Giganci" w Wielką Sobotę

  - To był najlepszy występ tej edycji - oświadczył Kuba Wojewódzki, juror programu "Mali Giganci". Kto zasłużył sobie na taki komplement? W Wielką Sobotę, 4 kwietnia, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show.

 • Do knajpy Mozila walą tłumy!

  Muzyk niedawno otworzył własną restaurację, o czym mało kto wiedział. Jak widać nie trzeba wielkiej reklamy i kilkunastu stron w kolorowych gazetach, aby odnieść sukces...

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Czartoryska i Trzepiecińska walczą z... depresją

  Anna Czartoryska, czyli Paula z "Nad rozlewiskiem", i Joanna Trzepiecińska, czyli Renata z "Barw szczęścia", znalazły się w gronie gwiazd, które postanowiły wesprzeć działalność Stowarzyszenia "Aktywnie przeciwko depresji" i wystąpiły podczas koncertu "Radość jest..." zorganizowanego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją.

 • "Mali Giganci": To już półfinał!

  W programie "Mali Giganci" na polu gry pozostały już tylko trzy drużyny: Gang Olafa, Klika Rubika i Czadersi. To oni wystąpią w sobotę, 25 kwietnia, w półfinale show. Z programem pożegnały się zespoły: Tytani, Wymiatacze i Supermocni.