• Informacje na temat:

  kto to jest dziwisz

Artykuły na temat: kto to jest dziwisz
 • "Druga szansa": Kto jest kim w nowym serialu TVN?

  ...aktorka, dla której wartość nadrzędną stanowi kariera. A że jest wrażliwą i utalentowaną dziewczyną, udaje jej się osiągnąć sukces nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Przyjaźni się z Moniką Borecką(...)Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) Gdy ją poznajemy, jawi się królową życia. Jest rozchwytywaną agentką gwiazd, współwłaścicielką firmy producenckiej. Od jej decyzji zależą losy wielu filmów...

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • Julia Kijowska: Kto jej pomógł uporać się z traumą?

  Uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych aktorek polskiego show-biznesu. „Niesprzedawanie” prywatnego życia nie przeszkodziło jej jednak osięgnąć prawdziwy sukces.  Właściwie każda rola Julii Kijowskiej w filmie lub na scenie budzi emocje. Sztuka pomaga uporać się z tragedią Nie inaczej jest w przypadku spektaklu „Spowiedź motyla” (warszawski Teatr Ateneum), inspirowany pamiętnikiem 14

 • "Brud" : Psychol z Edynburga

  Wizualna wizytówka głównego bohatera ekranizacji powieści Irvine'a Welsha "Brud", granego przez Jamesa McAvoya sierżanta Bruce'a Robinsona? Po nocy spędzonej w aucie "zły policjant" przeczesuje dłonią przetłuszczone włosy, przepłukuje usta łykiem wódki prosto z butelki, otwiera drzwi, wymiotuje, na pudełku od płyty CD usypuje kreskę kokainy i na pełnym speedzie rusza do akcji. Ktoś się jeszcze dziwi, że tytułowy "brud" (filth) to slangowe określenie gliniarza?

 • Doda i Gosia Rozenek-Majdan mają teraz identyczne fryzury! Która była pierwsza?

  Nie jest tajemnicą, że była żona Radka Majdana (46 l.), Doda (34 l.) i jego obecna ukochana, Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany), raczej za sobą nie przepadają. Dlatego nieco dziwi fakt, że panie zdecydowały się na taką samą fryzurę!

 • "Miasteczko Cut Bank" : Mam w filmie małe miasteczka

  Gdyby film Matta Shakmana odrzeć z bzdurnej intrygi kryminalnej, byłby to wcale niezły portret zapyziałego amerykańskiego miasteczka. Takiego, w którym głównym wrogiem człowieka jest nuda i monotonia.

 • "Klan": Izabela Trojanowska: Jestem Moniką Ross

  ...​Swój czas dzieli miedzy planem filmowym, a występami na scenie. Ważny jest dla niej kontakt z publicznością. Nie dziwi się, gdy po koncercie widzowie zwracają się do niej "pani Moniko". "Od 18-tu lat jestem Moniką Ross z domu Lubicz" - mówi PAP Life gwiazda "Klanu" i estrady Izabela Trojanowska.

 • Recenzja Justyna Steczkowska "Anima": Justyna Mistrzowska

  To najprawdopodobniej będzie najbardziej niedoceniona płyta tego roku. Choć trzymam mocno kciuki, by "Animę" zauważyli nie tylko wierni fani "starej Steczkowskiej".

 • Justyna Steczkowska będzie zeznawała w sądzie! W jakiej sprawie?

  Prawdziwe szczęście w nieszczęściu miała ostatnio Justyna Steczkowska (43 l.). Patrząc na auto kierowcy zepchniętego do rowu przez samochód, którym jechała, trudno uwierzyć, że uczestnicy zdarzenia wyszli z tego bez szwanku. Sporną kwestią jest to, kto zawinił. Strony spotkają się w sądzie.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Ostatnia wizyta w Śródziemiu

  Mroczna a jednak wspaniała - tak o ostatniej części "Hobbita" mówią ci, którzy widzieli już film. Tytułowa "Bitwa Pięciu Armii" jest jedyną batalią opisaną na kartach książki Tolkiena, a zarazem jednym z najdonioślejszych wydarzeń w historii Śródziemia.

Zdjęcia na temat: kto to jest dziwisz