• Informacje na temat:

  kto to jest iga wyrwał

Artykuły na temat: kto to jest iga wyrwał
 • "Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

  TVN ujawnił nazwiska gwiazd, które zobaczymy w dziesiątej jubileuszowej edycji tanecznego show. Wśród kandydatów do Kryształowej Kuli znaleźli się zarówno sportowcy, muzycy, prezenterzy telewizyjni, jak i stanowiący najliczniejsze grono - aktorzy.

 • Finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami"

  ...hołd dla tego, co zobaczyła. "Jesteś w pełni dojrzałą tancerką" - podsumował Galiński ostatni występ tej edycji programu. Zanim dowiedzieliśmy, kto został zwycięzcą 10. edycji "Tańca z gwiazdami" na(...)" - ocenił Galiński. To samo mówiła Pavlović tylko bardziej zawile i dłużej. Efekt punktowy jak wcześniej. Tango argentyńskie Nataszy i Jana przyćmiło quickstep Ani. "Po tym tańcu mam takiego chochlika...

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • "Im głośniej, tym lepiej"

  Może się okazać, że album "Neonowa" gitarowej grupy iNNi może być ostatnim nagranym pod tym szyldem. Lider formacji Artur Szuba w rozmowie z Michałem Boroniem jednak uspokaja, że to na pewno nie koniec działalności, lecz zapowiedź zmian.