• Informacje na temat:

  kto to jest jacek mezo

Artykuły na temat: kto to jest jacek mezo
 • Mezo i Owal: Hiphopowy patriotyzm

  Sceniczna premiera utworu "Czerwiec '56" autorstwa poznańskich raperów Mezo i Owala zakończyła w czwartek późnym wieczorem (29 czerwca) hiphopowy koncert "Szacunek dla Poznańskiego Czerwca". Koncert odbył się na terenie zakładów Cegielskiego w Poznaniu, w ramach obchodów 50-lecia wydarzeń poznańskich 1956 roku.

 • Mezo: Oświadczenie w sprawie "Ważne"

  Remik, szef poznańskiej wytwórni UMC Records, który wydaje między innymi płyty Meza, ustosunkował się do ostatnich informacji dotyczących bojkotu piosenki rapera "Ważne" przez jedną z rozgłośni radio wych.

 • "Jestem entuzjastą"

  Mezo, czyli Jacek Mejer, sympatyczny hiphopowiec z Poznania, po kilkunastomiesięcznej przerwie w działalności - raperowi urodziła się córka Zuza - w październiku 2006 roku wydał album "Eudaimonia". W nagraniu płyty Mezo pomogli producent Tabb oraz wokalistka Kasia Wilk, stali współpracownicy rapera. Na wydawnictwie znalazła się także piosenka "Wstawaj", w której możemy usłyszeć Mietka Szcześniaka

 • "Jestem szczęśliwym człowiekiem"

  Mezo (wcześniejsze ksywy Mejger, Mez), czyli Jacek Mejer, hip hopem zajmuje się od wielu lat. Nagrywał płyty pod szyldem Lajner. Ma na swoim koncie trzy "nielegale" ("Demo" - 1999, "Mezo" - 2000(...) mogło znaleźć jego wcześniejsze utwory na składankach "Szkoła Życia" czy "Hiphop Rasizm Stop". Teksty, których celem według Meza jest niesienie pozytywnej energii, łączą w sobie elementy bragadaccio

 • Mezo wziął ślub

  Jacek "Mezo" Mejer (31 l.) został mężem młodszej o 10 lat Weroniki Radzimowskiej, wokalistki z "Bitwy na głosy".

 • Mezo ma szczęście

  2 października ukaże się kolejna płyta Meza, zatytułowana "Eudaimonia". Poznański raper uchylił nieco tajemnicy dotyczącej nowego albumu.

 • Hiphopowa bitwa na głosy

  W dwóch pierwszych odcinkach muzycznego show "Bitwa na głosy" wystąpią po cztery zespoły pod wodzą gwiazd. Ciekawi jesteście kto pójdzie na pierwszy ogień? Którzy artyści zaprezentują swoje zespoły 3 marca, w premierowym wydaniu II edycji?

 • Kto nie kocha Meza?

  "Nikt nie kocha Meza" to tytuł najnowszego singla popularnego poznańskiego rapera. Utwór pochodzi z albumu "Wyjście z bloków", a teledysk do niego możecie już teraz oglądać na stronach INTERIA.PL. O tym, kto nie kocha Meza i teledysku do nagrania, rozmawialiśmy z twórcą utworu.

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)

 • Mikołajkowe Hip Hop Party

  5 grudnia w katowickim "Spodku" odbędzie się Mikołajkowe Hip Hop Party. Na scenie pojawią się PFK Kompany - Pokahontaz, Peja/Slums Attack, Mezo, Fisz i WWO.