• Informacje na temat:

  kto to jest katarzyna zielińska

Artykuły na temat: kto to jest katarzyna zielińska
 • Kto zgarnie serialowe Telekamery "Tele Tygodnia" 2020? Typy Redakcji ŚwiatSeriali.pl

  Która aktorka zasługuje na statuetkę? Jaki aktor popisał się kunsztem i powinien zgarnąć nagrodę? Sprawdźcie, kto, według naszej Redakcji, zasłużył na miano najlepszego!

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • "Barwy szczęścia": Kto wygra w sądzie?

  Piotr Marcie (Katarzyna Zielińska) i doda, iż zeznania dziewczyny potwierdzające oskarżenia Igi, że molestował ich dzieci, mogą go pogrążyć w sądzie. Była żona poradzi mu, by odszukał dokumenty(...) swoich zeznań, wyda ją w ręce policji. - Nie myśl o Piotrze, tylko o sobie! Ja wciąż mam to nagranie z kamerki - zaszantażuje nianię. Dowody niewinności Marta obieca Piotrowi, że zezna, iż jest...

 • "O mnie się nie martw": Kulig w serialu

  W piątek, 5 września, Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu komediowo-obyczajowego zatytułowanego "O mnie się nie martw". Główne role grają w nim: Joanna Kulig i Stefan Pawłowski. Partnerować im będą m.in. Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska oraz Andrzej Zieliński. Zdjęcia już są w toku!

 • Cichopek czy Zielińska? Kto zastąpi Skrzynecką?

  Nie milkną spekulacje na temat tego, kto zastąpi Katarzynę Skrzynecką, czyli Irenę Murawską z "Bulionerów", w roli gospodyni "Tańca z gwiazdami". Nazwisko nowej prowadzącej show poznamy już za kilka tygodni. Na razie znamy tylko jej imię - Katarzyna.

 • Katarzyna Zielińska: Więcej dawać niż brać

  Przyjaciele wiedzą, że zawsze mogą na nią liczyć. Jeśli jest potrzebna, rzuca wszystko, by pomóc.

 • Woźniak czy Zielińska?

  Aż dwa tygodnie mieli widzowie, by zadecydować o tym, kto odpadnie z programu "Jak ONI śpiewają". Niezdecydowani mogą to zrobić tylko do soboty.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • Zielińska nie chce ślubu

  ...bardzo przywiązani do tradycji. Uważają, że kobieta powinna jak najszybciej ułożyć sobie życie, wyjść za mąż. Kasia jest pod wielką presją - mówi aktorka grająca z panią Katarzyną w "Barwach(...). Ale też ciężko jest wchodzić z nimi w polemiki. Zresztą pani Katarzyna sama w najważniejszych życiowych kwestiach te poglądy podzielała. - Rodzina to dla Kasi świętość. I choć czasami wszyscy kłócą się...

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

Zdjęcia na temat: kto to jest katarzyna zielińska
Dyskusje na temat: kto to jest katarzyna zielińska
 • Re: Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  Artysta to jest ktoś, kto zarabia na życie występami. Tyle w temacie.

 • Re: Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  Kto dzisiaj w ogóle ogląda telewizory! W czasie najlepszej oglądalności jedni mają 1,5 mln, inni 2mln, kolejni 2,5 mln widzów, co daje 6mln oglądaczy - tyle ilu mniej więcej jest emerytów. Reszta obywateli zajmuje się czym innym.

 • Re: Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  Kochani ludzie odmawiajcie codziennie różaniec Matko Boża jest nieskończenie dobra serdecznej miła pełna miłosierdzia i wysłuchuje próśb które do niej kierują ludzie gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra Matko Boża wszystkie stworzenia uciekało by się do ciebie nikogo nie opuszcza Matko Boża w potrzebie kto się zwraca do Matki Bożej na różańcu Pan Jezus też jest pełen miłosierdzia dobroci

 • Re: Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  dobra Matko Boża wszystkie stworzenia uciekało by się do ciebie nikogo nie opuszcza Matko Boża w potrzebie kto się zwraca do Matki Bożej na różańcu Pan Jezus też jest pełen miłosierdzia dobroci(...), odpuszczają winy Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy Ja, grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy Pierwsza dziesiątka jest za papieża Niech nami kieruje, Bogu powierza. Druga w intencji całego Kościoła

 • Re: "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Katarzyna Zielińska gra panią prokurator i według mnie jest jedyną osobą, która kompletnie tam nie pasuje :/

 • Re: Katarzyna Zielińska (Marta Walawska)

  Po co ją tak sztucznie wydłużacie na siłę. Przecież i tak widać , że jest niska. Kto powiedział, że nie może być taka? Beznadziejne jest to , że chodzi w piżamie i pantoflach na bardzo wysokich obcasach! Tak chcecie pokazać, że to kobieta "na poziomie"?

 • Re: Katarzyna Zielińska została mamą!

  Pani Kasia strasznie mi sie podoba,kręci mnie niesamowicie-typ kobiety rudej nie jest moim ideałem, ale ta Pani wręcz przeciwnie-strasznie mnie podnieca! aha, jesli ona na serio chce mieć dzidziusia, to ja...moge pomóc-to tak na marginesie! jej nigdy bym nie odmówił-niczego![/quot Ja się pytam kto cię skrzywdził ? :D

 • Re: Katarzyna Zielińska: kochanego ciałka (n...

  tak po obejrzeniu kilku pierwszych zdjec, nie bylem wstanie okreslic kto jest na tych zdjeciach!!! mysialem przeczytac, co i tak niewiele mi mowi znaczy normalny jestem jak nie znam wszystkich tych polskich gwiazdek