• Informacje na temat:

  kto to jest łozo

Artykuły na temat: kto to jest łozo
 • Pogrzeb Jana Kulczyka budzi pytania! Kto pójdzie za trumną?

  Rodzina pożegna Jana Kulczyka po królewsku (†65 l.). Kto pójdzie za trumną?

 • Łozo miał zobaczyć Michaela Jacksona...

  Lider zespołu Afromental, Wojtek 'Łozo' Łozowski, opowiada PAP Life o swoich muzycznych fascynacjach. Największym idolem 26-letniego wokalisty jest Michael Jackson.

 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: W tak trudnej sytuacji jeszcze nie byli!

  ...z Adamem Nawałką.  "Nie wiem, kto mu podpowiedział, że powinien być taki sztywny, nie ruszyć nawet brwią. Do tego mówił tekstem jak z podręcznika korpo-bullshitu. To wszystko razem sprawiło, że nie chciało(...) był obiektem kpin! "Tam 'Lewy' już od dłuższego czasu nie ma dobrej prasy. Dziennikarze zauważają, że nie układają mu się relacje z kolegami z Bayernu. Głośno jest o tym, że nie podał ręki trenerowi...

 • Afromental w "Bitwie na głosy". Ale bez Łozo

  Członkowie zespołu Afromental - wokalista Tomson i gitarzysta Baron wezmą udział w trzeciej edycji show "Bitwa na głosy". Już w najbliższy poniedziałek (16 lipca) w Olsztynie gwiazdy będą szukać talentów do zespołu, z którym wystąpią w programie.

 • Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli razem na dobre i na złe

  Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie, bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność - mówi Irena Santor. Ma nadzieję, że zdoła zaśpiewać na koncercie przeniesionym na 20 grudnia, ale nie jest to wcale takie pewne, bo musi poukładać cały swój świat na nowo. 25 listopada straciła kogoś, kto był jej najbliższy przez ostatnie ćwierć wieku...

 • Kora obraża Michaela Jacksona

  Ostro będzie w niedzielnym odcinku programu "Tylko muzyka. Must be the music". Kora pokłóci się z Łozo, a dyskusję włączy się jeszcze Adam Sztaba. Tylko Elżbieta Zapendowska zachowa stoicki spokój.

 • Kto zastąpi Wojewódzkiego w "Mam talent"?

  ...-biznesem - był niegdyś w związku z Edytą Górniak. Jest więc idealnym kandydatem na jurora programu rozrywkowego.

 • Kto wygra "Must Be The Music 5"?

  Tradycyjnie przed finałem muzycznego show Polsatu postanowiliśmy ocenić szanse uczestników na końcowe zwycięstwo. Kto ma szanse pójść w ślady grup Enej i LemON, które obecnie podbijają listy przebojów?

 • "Wspaniałe stulecie": Droga do sławy

  Przekonajcie się, jak powstawało "Wspaniałe stulecie" i kto zapłacił za nie wysoką cenę. Zniewalająca opowieść o miłości i intrygach ma swoje blaski i cienie.

 • "Must Be The Music": Kto zajdzie do finału?

  Pierwsze emocje odcinków na żywo już za nami. W finale IV edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" są już Przemysław Radziszewski i Maciej Krystkowiak. Kto dołączy do nich w niedzielę (14 października)?