• Informacje na temat:

  kto to jest maja sablewska

Artykuły na temat: kto to jest maja sablewska
 • Maja Sablewska znów umawia się z byłym!

  Relacja Mai Sablewskiej (36 l.) i muzyka Wojtka Mazolewskiego (40 l.) jest trochę niczym bumerang...

 • Sablewska: Szanuję Wojewódzkiego

  W niedzielę, 8 maja, odbył się trzeci finałowy odcinek muzycznego show "X Factor". Odpadł w nim kolejny podopieczny Mai Sablewskiej - zespół Sweet Rebels. Menedżerka zdradza, kto jej zdaniem powinien wygrać program, a także opowiada o jej rzekomym konflikcie z Kubą Wojewódzkim.

 • Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce! Jest odpowiedź stylistki!

  Maja Sablewska (35 l.) odpowiedziała na ataki Kuby Wojewódzkiego (51 l.) na Facebooku.

 • Kto zastąpi Sablewską w "X Factor"?

  Na dobre ruszyła giełda nazwisk przed drugą polską edycją programu "X Factor". Przesądzone jest, że jurorką przestanie być Maja Sablewska, a Kubę Wojewódzkiego i Czesława Mozila zobaczymy ponownie.

 • Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski już się nie ukrywają! Wybaczyła mu?

  ..., że była menedżerka Dody i Edzi dała Mazolewskiemu następną szansę. Wystarczy obejrzeć nagrania na Snapchacie Sablewskiej, na których gości nie kto inny, ale właśnie jej narzeczony. Jesteście(...)Ich związek jest wyjątkowo burzliwy! Niemal rok temu chwalili się romantycznymi zaręczynami w Stanach. Kilka miesięcy później media doniosły o ich rozstaniu. Powodem miała być niewierność muzyka...

 • "X Factor" po raz drugi. Rozmowa z reżyserem show!

  Dlaczego Maja Sablewska była najsłabszym ogniwem jury, co wniosła Tatiana Okupnik, czy Kamil Bednarek okaże się koniem trojańskim i czy druga edycja będzie stała na wyższym poziomie - o tym wszystkim opowiedział nam Wojciech Iwański, reżyser programu "X Factor".

 • Doda pozwie Sablewską?

  Miała promować nową płytę, a zaczęła wylewać pomyje! Stwierdziła, że jej była menadżerka, Maja Sablewska, organizowała fanów przeciwko Edycie Górniak podczas programu "Jak oni śpiewają", a obecnie(...) zapowiedziała w tej sprawie pozew sądowy. A co na to wszystko Maja Sablewska? - Współpracę z Dorotą Rabczewską zakończyłam prawie rok temu - powiedziała "Rewii". - Nie obchodzą mnie jej publiczne...

 • Kto weźmie Górniak?

  Edyta Górniak jest obecnie najbardziej łakomym kąskiem na rynku muzyczno-telewizyjnych menedżerów.

 • Sablewska o konflikcie z Kubą

  Plotkuje się, że za kulisami tvn-owskiego show wrze, a niechęć pomiędzy jurorami jest ogromna. Jak wyglądają relacje Majki i Kuby? Przeczytajcie, co na ten temat ma do powiedzenia sama Sablewska .

 • Kto w kolejnej edycji?

  Plotkuje się, że w następnej edycji programu "X Factor" nie będzie już w składzie jury Tatiany Okupnik. TVN wciąż tego nie potwierdza, ale podobno negocjuje z innymi gwiazdami.

Wideo na temat: kto to jest maja sablewska
 • Sablewska skromnie o sobie: Każdy, kto mnie zna, wie, że mam dobre serce!

  : 'Boże, gdybyś mi powiedziała, że jest Sablewska, to bym się inaczej ubrała'. I myślę, że tak czasami jest, ale każdy, kto mnie zna, wie, że może mam twardą dupę, ale mam też dobre serce i ostatnie, co(...) znam budżetu, portfela, nie znam zainteresowań" – mówi Sablewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Zdaniem celebrytki ludzi nie powinno się krytykować. Gdy zgłaszają się do niej po radę, zawsze