• Informacje na temat:

  kto to jest mandaryna

Artykuły na temat: kto to jest mandaryna
 • Mandaryna zakochana! „Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia”

  Marta „Mandaryna” Wiśniewska (39 l.) w końcu znalazła szczęście w miłości. Jak czytamy w „Rewii”, spotyka się obecnie z pewnym prawnikiem. „Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia” – opowiada.

 • Mandaryna i Doda razem!

  Po Sopot Festival szykuje się kolejna konfrontacja umiejętności Mandaryny i Dody, wokalistki grupy Virgin! Obie pojawią się na jednej scenie w przyszły piątek, 23 września, nad Zalewem Szałe, w Opatówku koło Kalisza.

 • Mandaryna - niedługo ślub!

  Mandaryna związała się z 25-letnim Michałem Szatkowskim, nauczycielem WF-u z Oleśnicy w lipcu ubiegłego roku. Już dwa miesiące później chłopak zdecydował się rzucić pracę, wyjechać z ukochaną do Warszawy i rozkręcać z nią wspólny biznes - szkoły tańca. Marta jest bardzo szczęśliwa. Nic dziwnego, po związku z Michałem Wiśniewskim chyba żadna nie byłaby wybredna. I mimo tak krótkiej znajomości...

 • Kto jest największym świrem?

  Niebawem okaże się, kto otrzyma najbardziej "świrniętą" nagrodę w polskim show-biznesie? O tytuł Świra 2007 walczą w tym roku m.in. Michał Koterski, Dorota Doda Robaczewska i Marta Mandaryna Wiśniewska.

 • Mandaryna choruje z miłości

  ...w szpitalu. Teraz okazuje się, że Mandaryna doprowadziła się do takiego stanu dlatego, że... chciała być przy ukochanym. "Twoje Imperium" dowiedziało się, że Marta znalazła się w szpitalu poniekąd(...) w czasie podróży, bo nie miałby jej kto ratować" - mówi osoba z otoczenia Mandaryny.

 • Wiśniewski i Mandaryna: Wojna o dzieci

  Wydawało się, że rozwód Michała i Marty Wiśniewskiej zakończy ich spory. Tymczasem lider grupy Ich Troje podkreśla, że Mandaryna utrudnia mu dostęp do ich dzieci. "Nie widziałem dzieci od końca maja" - czytamy w liście Michała Wiśniewskiego opublikowanym na stronie zespołu.

 • Kto w jury "Tańca z gwiazdami"?

  Wygląda na to, że cały skład sędziowski tanecznego show zostanie wymieniony. Kto powinien znaleźć się na miejscu Tyszkiewicz , Wodeckiego , Pavlović i Galińskiego ?

 • Natalia Lesz jest "żenująca"?

  "Mandaryna ma konkurencję" - tak występ Natalii Lesz na festiwalu w Sopocie komentuje Sara May.

 • Będzie ślub!

  Ale najpierw Mandaryna musi zarobić na ich wspólny dom...

 • Kto zastąpi Marczuk-Pazurę?

  Trwają przygotowania do piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Wszyscy zadają sobie pytanie, kto usiądzie na miejscu Weroniki Marczuk-Pazury w ławie jurorów.

Wideo na temat: kto to jest mandaryna
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

Dyskusje na temat: kto to jest mandaryna
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  jak ona jest "gwiazdą" to ja jestem chińskim mandarynem (nie wiem czy są inni oprócz chińskich , jest wprawdzie Mandaryna ale ona raczej to nie mandaryn chociaż kto wie bo skoro Gesler to gwiazda)