• Informacje na temat:

  kto to jest mila kunis

Artykuły na temat: kto to jest mila kunis
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher już po ślubie!

  Mila Kunis (31 l.) i Ashton Kutcher (37 l.) w końcu powiedzieli sobie „tak”!

 • Kunis i Kutcher: Ekranowa miłość

  Mila Kunis okupuje rankingi najseksowniejszych kobiet świata. Kształtne ciało, zmysłowe usta, hipnotyzujące spojrzenie rozpalają wyobraźnię milionów mężczyzn. Sama gwiazda wierna jest jednak tylko jednemu z nich - Ashtonowi Kutcherowi.

 • Mila Kunis nie zaprosi na ślub nawet rodziców!?

  Mila Kunis (30 l.) nie pragnie hucznego ślubu. Przeciwnie – nie chce zapraszać nikogo!

 • "Więzy krwi" : Gliniarz, brat, jego eks i lata 70.

  Świetna obsada i powrót do Nowego Jorku lat 70. Kto ma ochotę na kino w stylu Sidney'a Lumeta w nowym wydaniu, nie zawiedzie się. "Więzy krwi" to film poprawny, z kilkoma doskonałymi scenami, choć pozostawiający pewien niedosyt.

 • Mila Kunis spodziewa się bliźniaków? Managerka nie zaprzeczyła!

  Wedle najnowszych doniesień Mila Kunis (30 l.) i Ashton Kutcher (36 l.) spodziewają się bliźniaków! Ponoć to już 4. miesiąc…

 • "American Psycho 2" mniej krwawy

  Mila Kunis ("Get Over It", telewizyjna seria "That '70s Show"), aktorka która zagrała w sequelu kontrowersyjnego filmu Mary Harron "American Psycho" , w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, uchyliła rąbka tajemnicy na temat obrazu "American Psycho 2: The Girl Who Wouldn't Die".

 • Ekranowa miłość Mili Kunis i Ashtona Kutchera

  Aktorka Mila Kunis, czyli Jackie Burkhardt z "Różowych lat siedemdziesiątych", okupuje rankingi najseksowniejszych kobiet świata. Kształtne ciało, zmysłowe usta, hipnotyzujące spojrzenie rozpalają wyobraźnię milionów mężczyzn. Sama gwiazda wierna jest jednak tylko jednemu z nich - gwiazdorowi Hollywood Ashtonowi Kutcherowi, czyli Waldenowi Schmidtowi z "Dwóch i pół".

 • Powstanie "American Psycho 2"

  Niezależne studio filmowe Lions Gate Prods. zdecydowało się na realizację sequela kontrowersyjnego dreszczowca "American Psycho" . Film wyreżyseruje Morgan J. Freeman ("Hurricane Streets", "Desert Blue"), a w roli głównej wystąpi Mila Kunis ("Get Over It", telewizyjna seria "That '70s Show").

 • Kunis dementuje: Nie jesteśmy parą!

  Hollywood aż huczy od plotek, że Mila Kunis, czyli Jackie Burkhardt z serialu "Różowe lata siedemdziesiąte" i Ashton Kutcher, czyli Walden Schmidt z "Dwóch i pół" są razem. Paparazzi ciągle łapią ich na intymnych gestach, ale aktorka wszystkiemu zaprzecza. W ostatnim wywiadzie jednoznacznie podkreśliła, że łączy ich jedynie przyjaźń.

 • Łączy ich jedynie przyjaźń?

  W Hollywood plotkuje się o tym, że Mila Kunis i Ashton Kutcher są parą. Aktorka wszystkiemu jednak zaprzecza. W ostatnim wywiadzie jednoznacznie podkreśliła, że łączy ich jedynie przyjaźń.